Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Something_

    őstag

    válasz keIdor #8942 üzenetére

    2 hónapja még én is azt mondtam elég a gyári, ugyanazt vallottam, mint te, azt nézd meg a véleményem most. Soha többé gyári HTC rom.

    Ugyanez. Lehet emlékeztek még rá, hogy odavetettem Edenyke-nek, hogy milyen sok ideje van a főzött romokhoz. Na akkor még nem értettem, hogy minek szenvednek/szenvedtek vele.. Most már értem, hogy miért! Jah és aláírom, hogy semmi szenvedni való nincs vele, felraktam a romot, felraktam az amazecam-ot, 3.5 képgalériát, free scrollt-t és azóta használom tökéletesen a telefont.
    Egy dologtól félek csak, ha netán szervizbe kell vinnem és nincs rá módom, hogy visszarakjam a gyári romot, akkor van egy 100e ft-os téglám.

  • Xaels

    félisten

    válasz keIdor #8942 üzenetére

    SE-ből nekem igazából a Nozomi tetszik(fog tetszeni). ARC-ot próbálgattam, de például ott a képernyő feloldó/lezáró gomb miatt majdnem a fejem vertem a falba. A Minik+Ray meg már nekem kicsik.

    SGS2 nem tetszett soha. Fogdostam és elég sokaknak van a környezetemben, de se a külseje sem a gyári szoftvere nem fogott meg. Persze az utóbbin elég hamar lehet változtatni komolyabb mókolás nélkül.

    Nekem ez a sebesség elég, másnak nem mutogatom milyen. Használom arra amire kell, ha nem felelne meg adtam volna el és vettem volna mást. Ha egy telefon nem képes kielégíteni a szükségleteimet akkor már rég rossz, szerencsére van elég sok szereplő a piacon.

    Talán a Droid4/Milestone4 jó lesz, pláne ha lesz rá megfelelő állapotú ICS. Azután nem hiszem, hogy kelleni fog frissítés ha az megfelelően fogja tenni a dolgát.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák