Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • johnwillow

    tag

    válasz Iomega #12159 üzenetére

    Sztem a Speedshop a megbízhatóbb kategóriába tartozik. Annak ellenére mondom, hogy egy nemtetsző esetem volt velük. Feleségem ( full laikus) karácsonyi ajándéknak szánva, még előrendeléssel bevásárolt tőlük egy hTC Desire HD-t (horror áron, sztem ez volt az első készülék, ami az országba jött), majd szépen eldugta előlem, ahogy kell, és karácsonykor ideadta, általa érintetlenül, csak csomagolást rettyintve rá.. Meglepetésemre: a doboz nem volt leragasztva, a készülék nem volt befóliázva, az akku nem benne, hanem mellette volt és nem volt benne a 8GB-os memkari, a készülék nem magyar lokalizációs. Hívom őket, hogy hol van a híres eredetiség, a feleségem nem egy tajwani bemutatódarabot szándékolt megvenni,.. meg minden: semmire sem tudtak magyarázatot adni. Utólag küldtek egy memóriakártyát, mondván, hogy a csomagban hozzáígért navi szoftver feltelepítése miatt vették ki a készülékből, és elfelejtették visszatenni.

    Mindezek ellenére a készülék hibátlan, karcmentes és mai napig is (feleségem) örömére szolgál, mert elcseréltük a később beszerzett Sensationra :U . Mindössze egy kis turkálás / törlés kellett, hogy magyarul is beszéljen. Hát ennyit az egyik (általam is) legmegbízhatóbbnak tartott webáruházról...

Új hozzászólás Aktív témák