Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrakToros

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, mert szétvet az ideg.

    Eddig én hatalmasat csalódtam a Tegra 3-ban, 2 dolog miatt:

    1) 1 magos telefonról váltottam és nem olyan nagy a teljesítmény növekedés, mint amire számítottam, a játékok nagy része (GTA 3, NOVA 3, Dark Knight Rises) lehet szebbek, de ugyanolyan sebességgel mennek, mint 1 magos telefonon

    2) Ami igazán felidegesített az az, hogy 2-3 másodpercenként a játékok beakadnak! Rövid időre, de pont annyira, hogy érzékelhető legyen és felidegesítsen. Próbáltam már rengeteg dolgot:
    több custom romot, több hivatalos romot, cache-data-dalvik cache partíciót üríteni, bezárni a játtérben futó alkalmazásokat, System Tuner alatt beállítani, hogy a cpu állandóan max órajelen menjen, de egyszerűen semmi sem segített, mindig, akármit próbáltam, a játékok beakadoznak...

    Legjobban a Dead Space intrójánál látható a dolog (ami a játék motorját használja), szánalmas ami ott van, annyira döcögve megy végig, mintha egy 1 magos ARMv6 cpu lenne (próbáltam már ilyenen is). Játék közben (még mindig DS-ről van szó) meg látszik, hogy a plafonon is átmegy az FPS, de mégis 2-3 másodpercenként beakad...

    Miért van ez? Lehet valamit kezdeni vele ? Vagy hibás a GPU és gariztatni kell?

    Köszönöm előre is a segítséget.

    A traktorosok,kombájnosok jó emberek:)

  • TrakToros

    csendes tag

    válasz TrakToros #20764 üzenetére

    Ja az kimaradt, hogy Antutu alatt 13.200-14.200 pontot ér el a telefon romtól függően. (Antutunál is beakazodik a GPU test, amikor a sok kis android jel ugrál)

    A traktorosok,kombájnosok jó emberek:)

Új hozzászólás Aktív témák