Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szunyi777

    őstag

    válasz xxman #34014 üzenetére

    A hangzásról egyéb dolgokról azért nem irtam, mart csak rádiót hallgatok rajta (Spirit Fm), és Cm10.2-et használok!
    A gyári romot meg nem is ismerem, mert vásárlás után legyalultam a pi... ! ;]
    Zenei hangzásra a Viper4 android app-ot használom, mivel a cm-ben nincs beats audió.
    A kamera és a videó is szépen és jól működik Cm alatt is..Nekem legalább is megfelel a családot fotózni...

    Az aksi időről visszább olvashatsz..
    Általában felhasználó függő, ha jól tudom akkor gyári romnál a képernyőidő ~ 3óra...
    Windows 8.1-el kompatibilis, macbook nem használok.

    Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

  • Steve1207

    veterán

    válasz xxman #34014 üzenetére

    Hangban lehet csalódnál, de annyira nem vészes, szerintem utazáshoz azért bőven megteszi. Mókolt audió cuccal elég korrekt azért vagy másik zenelejátszóval, ahol eq-ban belövöd a dolgokat. A telefon hangszórója halkabb, mint az átlag, eltömődnek a kis lukak érdemes takarítani :)
    Kamera részemről korrekt, manapság is elég jónak mondható véleményem szerint. Előlapi átlagos, semmi extra (nem fedett az előlapi, ezért gyakran porosodik és ez eléggé rontja a képet).
    Üzemidő 3 óra kijelzőidővel számolj, azon kívül elég sokáig ellehet vele lenni, ha letiltod a gyári hülyeségeket. Visszavett fényerővel akár jó 4 óra is elérhető a gyári rendszerrel. Szerintem még mindig a legszebb kijelző a mai mezőnyben is!
    Összességében a Sense elég funkciógazdag alapból is. A smoothság nekem nagyon határeset, mert azért döcög, de nagyon allergiás vagyok az ilyesmire. iphone után szerintem rosszabb, de mivel többet ad a rendszer együtt lehet vele élni.
    FB pl döcög görgetésnél, de most hogy lesz új változat gyorsulgat mindig (új UI meg minden fityfene). A BlinkFeed is jó cucc.

    Hirtelen ennyi, ad annyi pluszt, hogy érdemes legyen váltani bőven. Próbáltam nagyon rossz szemszögből bemutatni :)

    .

  • Lacopapi

    addikt

    válasz xxman #34017 üzenetére

    Jó fülessel semmi gond vele...Neutron vagy PowerAmp használatával még jobb is lehet- ez személyfüggő..de önmagában a Beats is eléggé megdobja a natúr rendszert. Tény,hogy egy nagyobb termet aligha tölt be a hangja :)
    Fülessel teljes hangerőn nem tudod hallgatni-rövid út a hallássérüléshez..

    [ Szerkesztve ]

  • Steve1207

    veterán

    válasz xxman #34017 üzenetére

    Kompromisszumot kell kötni, nem mondom, hogy lehetetlen. Hangra szerintem hallgasd meg valakinél, ha van rá lehetőség, akár feldobni egy PowerAmp-ot vagy PlayerPro-t. Ha ezekkel egy gyári rendszeren elfogdadhatóra tudod belőni magadnak, akkor nem vészes a dolog. Nyitottnál nagyon sokat dob a módosított codec pack, de alapjáraton se olyan rossz. Pl a gyári beats "funkció" se rossz dolog, mint ahogy sokan elítélik a létét. Szimpla hangkiemelőnek lehet mondani, mélyek erősebbek és kiemeli a középtartományt.

    A hangosságát szintén nyitott rendszeren tudod mókolni a Viper4Audio-val (hangszóró, fülhallgató és bluetooth cuccok, pár db-t rálehet nyomni, ha nem tartod elég hangosnak. Én csak a sima hangszóróra toltam, mert ez a városi zaj gyakran elnyomta még zsebben is). Szóval a hangszóróra értettem, hogy halkabb. Alap rendszernél a füles hangereje teljesen korrekt, sose hallgattam fél hangerőnél feljebb.

    (#34018) Lacopapi: jaja pontosan így van. Nem szabad annyira túllihegni a dolgot :)

    [ Szerkesztve ]

    .

  • milapsy

    aktív tag

    válasz xxman #34010 üzenetére

    siman csereld el persze ha nem vagy fanatikus elvakult apple fan! es nincs semmi baja az oneX-nek... nekem itt van egymas mellet az oneX es az iphone4, nyomaba sem erhet semmilyen teren az iphone4 az oneX-nek siman szol ugy fulessel az oneX is mint az iphone4 es hozza teszem hogy nem gagyi szar fulesem van(monster pro chopper) ha az iphone az etalon akkor hallgass meg egy meizu mx-et azt tobbet se kell majd iphone zenere!:) a lenyeg hogy az oneX-el jobban jarsz foleg ha megveszed a power amp lejatszot!!! habozas nelkul cserelnek :R

    [ Szerkesztve ]

    "én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

  • Heroldg18

    tag

    válasz xxman #34017 üzenetére

    Szerintem a hanggal semmi probléma. Ami ennél a telefonnál kérdéses az az üzemidő mint írták már előttem is de ha nem megy egész nap a mobilnet, nincs full fényérő (szerintem nem is kell nekem negyedig van felhúzva mindig jól látni a kijelzőt) Másrészt HTC :DD Engem nagyon meggyőzött.

  • szunyi777

    őstag

    válasz xxman #34047 üzenetére

    Ha jól értelmezem, akkor nem tudsz belépni a recoverybe?
    Ami menüt írsz, az a bootloader mod, ott kell Flashelni a romból kimasolt boot. Img file-t.. Addig nem fog elindulni.
    Tehát, amit szeretnél használni romot, annak a. Zip jeben megtalálható a boot. Img file, ezt kell kimasolni és pl. One X one click tool al flashelni, úgy hogy a készülék bootloader módban legyen.
    De így utólag is tudod flashelni az aktuális rom boot. Img filet.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

  • szika87

    aktív tag

    válasz xxman #34032 üzenetére

    Cseréld le, szerintem nem bánod meg, ha nem válik be max eladod van kereslet a készülékre.Mielőtt megvettem én is a hoxon sokat gondolkodtam h ez vagy iphone 4 legyen, volt annó Iphone 3GS valamint SGS 1 wolfson+voodoo sound tehát van összehasonlítási alapom.Két dolog miatt tartottam a hoxtól az egyik az akksi idő a másik az agyon fikázott hangminősége, nos az egyik beigazolódott, az akkuidő valóban nem acélos de nálam kibírja estig 4%-on :D most az iphone hiába lenne mondjuk 24%-on úgyis ráteszed te is a töltőre mert másnap nem bírná :),A zenei rész pedig szerintem brutálisan jó, fél hangerőnél ritkán tekerem feljebb mert leszakitja a fejem xD lehet én vagyok igénytelen de én igenis szeretem a beats effekt bekapcsolását, dübben is rendesen de nem érzem h elnyomná a többi tartományt.Szóval szerintem igenis jó zeneileg, bár egy másik fórumtárshoz hasonlóan én is tucc tucc zenét hallgatok nem tudom más zenei stílusban mit produkál, egyébként füles kérdése, én egy Htc gyári Urbeats fülessel használom és mondom, iszonyat jó,sőt ha visszaemlékszem a régi sgs voodoora nem érzem jobbnak vagy annyival jobbnak mint mondják.A többire nem akarok kitérni mert mások elmondták, de az A kijelző ami van ebben a brutális, a betűk lemásznak róla, mikor megláttam havernál az iphone 4et azt mondtam nincs ettől szebb kijelző...aztán jött a One X és leesett az állam :) innentől kezdve pedig oprendszer kérdése melyik szimpatikusabb, de ahogy mondták előttem is, nekem már kicsi lenne az A 3,5colos kijelző.

    We are here for a good time, not a long time.

  • szunyi777

    őstag

    válasz xxman #34055 üzenetére

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

Új hozzászólás Aktív témák