Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz Barnee88 #10708 üzenetére

    5 nap alatt 3h kijelzőidő, és 8h telefonálás az nem semmi... főleg hogy én van hogy 1 nap 3h beletolok a telefonba... :U Ha úhgy használnád ahogy én akkor az S este könyörögne a töltésért hidd el ;]
    A jelenlegi csúcs az az volt mikor reggel 5 kor leszedtem a rohadékot a töltőről, és 8 ra 10% alatt volt :DDD Még szerencse hogy van autós töltő... de ne tévesszen meg senkit:
    -GS
    -GS2
    -Desi
    -Note
    -4s
    egyik se bírta ki egy napig... ;] No de van aki nézegeti, és van aki használja :K

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

  • lcee79

    őstag

    válasz Barnee88 #10708 üzenetére

    "A standby fogyasztása sokkal jobb, szinte semmi nem merül éjszakánként, nekem a one x azért olyan 10 %-ot le szokott menni, és két napot szinte sosem bír ki, legfeljebb másfelet."

    Nem tudom te bekapcsolsz e mindenféle szinkronizációt 3G-t, stb éjjelre.
    Én mindent kikapcsolok, nem szinkronizál (reggel az az 1 perc amit igénybe vesz, azt kivárom.., meg nem is szeretném éjszaka pittyegne nekem, hogy valaki facebookra feltett valami fasságot :) )
    Minden este 100%-ra rakom a telefont, reggelig kb 6-8 órát nincs töltőn, és reggel még pár percet csörög, amire felébredek rá :)
    De 100%-on van még akkor is...(tuti mert ezt mindig figyelem)
    Volt már hogy fél órát is csörgött mire meghallottam (szerintem addigra már a szomszédok is hallották :) ) akkor 98%-on volt
    3 hónap alatt 1x se merült 10% közelében sem

    10% nagyon soknak tűnik

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák