Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz hurrikan #10690 üzenetére

    Nagy barom a tesztelo... Nem ertek vele egyet, mindenhogy ir, csak szubjektivan nem... Az a merce neki ami neki tetszik, nem ami jobb... Gratulalok:(

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

  • FragMaster

    addikt

    válasz hurrikan #10690 üzenetére

    Nem kell ehhez fannak lenni, szimplán egyéni preferencia.
    Nem értem miért is kell magyarázni a bizonyítványt ;]

    "FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

  • Barnee88

    tag

    válasz hurrikan #10690 üzenetére

    ennél azért árnyaltabb a kép!
    én felváltva használok egy one x-et és egy one s-t, és a következőket vettem észre:

    nappal és erős fényben (tehát amikor a one x felemeli a fényerőt) sokkal szebb az x képe, kellemesebbek a színek, jobban olvasható napfényben is.

    este viszont fordul a kocka, azonos fényviszonyok mellett, a one s-nek fényesebb a képe (valószínűleg más algoritmust használnak), korom sötétben pedig a one x már annyira leveszi a fényerőt, hogy bizonyos színek egybefolynak vagy alig láthatóak, míg a one s képe jól látható marad.

    azt, hogy a fehérek az lcd-n a feketék pedig amoleden szebbek ne ecseteljük, mindenki tudja.

    ha valaki laikusként ránéz a két kijelzőre (ugyanazon fényviszonyok és azonos háttérkép esetén) elsőre lehet, hogy azt mondja a one s képe szebb, egyértelműen erősebbek rajta a színek, és a fehérek sem annyira kékesek mint a galaxy s2-n, vagy más samoledeken voltak.

    ami nálam a one x felé billenti a mérleg nyelvét az a felbontás kérdése.
    elsősorban szöveg olvasásánál lesz feltűnő, hogy a one s relatíve jó felbontása és a pentile matrix kombinációja nem éppen szerencsés.
    Webböngészés, vagy akár a play store használata közben egyértelműen nehezebben olvashatóak a betűk, egyrészt kicsik a felbontás miatt, másrészt pedig recések a pentile miatt.
    Mivel én sokat olvasok és netezek (MA fórumok stb), teljesen egyértelmű, hogy a one x-et használom erre.

    OFF:

    Hozzá kell tennem, viszont, hogy nagyon sok érv szól a one s mellett:

    Átlagosnál kicsit nagyobb kézzel könnyedén átérhető, nem úgy mint a one x,
    Baromi gyors, a sense kicsit sem akad rajta, minden legalább másfélszer vagy inkább kétszer olyan gyorsan bejön rajta mint a one x-en.
    És ami a legfontosabb, hogy hihetetlen jól bírja az akksija.
    1600 mah ide vagy oda, mivel a one x-en netezek és játszok, a one s-re főleg telefonálás marad, 3 órás kijelzőidővel és 8 óra telefonálással 5 napig bírta!!!!!
    A standby fogyasztása sokkal jobb, szinte semmi nem merül éjszakánként, nekem a one x azért olyan 10 %-ot le szokott menni, és két napot szinte sosem bír ki, legfeljebb másfelet.

    Tehát ha valaki nem netezik sokat, és nincsenek giga nagy kezei, a one s szerintem jobb választás, és akkor az anyagminőségről még nem is beszéltünk, mondjuk az elég szubjektív, és polikarbonátnak is meg vannak a maga előnyei (jobb térerő, melegebb érzés stb).

    Bocs a hosszú postért, gondoltam megosztom a tapasztalataimat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák