Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz Ayanlith #58 üzenetére

    1. Na de mikor lett beígérve a frissítés? Nem a telefon kiadásakor, nem akkor, amikor vetted, hanem csak később mondtak ilyesmit. A fogyasztók tehát nem lettek megtévesztve.

    2. Oké ez igaz. De telefon esetén régen sem volt erre lehetőséged. Sőt, televízióknál sincs olyan, hogy a legújabb SMART rendszert 2 évig megkapják a korábbi modellek. Meg még sorolhatnám a mindenféle elektronikai cikkeket, ahol szintén nincs ilyen mizéria. Azt kapod, amiért fizettél - ezzel mégis mi a gond?

    3. Igen, ez túl magas elvárás. Mégis mi baj van azzal az Android verzióval, amivel a telefont vetted? Miért olyan égetően fontos a legeslegújabbra váltani?

    Manapság elvárjuk, hogy sz@rér'-hugyér' dobják utánunk az okostelefonokat (ugye más felháborodva említette meg, hogy a Desire 200 50k-ba kerül), mégis elvárjuk, hogy utána 2 évig még nyaldossák a popsinkat is? Hát jó reggelt! Tessék már felébredni! Ez abszolút nem elvárható dolog.

  • vicze

    félisten

    válasz Ayanlith #58 üzenetére

    Azt mondja már meg valaki, hogy mitől annyira "kötelező" frissíteni Androidon???
    4.0-n vagyok pedig használhatnék 4.2.2-t még se teszem, 4.0-ra is 1db program miatt váltottam, azonkívül mai napig 2.3-at használnék...

    Mik azok a hatalmas API veszteségek 4.1 és 4.2 között, aki ennyire fájnak?
    Milyen bugjai vannak a One S-nek, amit javítani kéne?

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz Ayanlith #65 üzenetére

    1. Sorold őket.

    2. Hagyjuk.

    3. Miért próbáljam ki a Galaxy Tab 7.0 Plust Android 3.2-vel? Inkább neked kellett volna kipróbálnod, mielőtt megvetted. Vagy webshopból megrendelni, akkor 8 napon belül visszavihetted volna, ha már annyira sz@r.

    Az okostelefon árak pedig nem nőnek, maximum a felső kategóriában, ott meg nem számít. Én például 3 éve 36-ért vettem egy ZTE Blade I-et, ma ugyanennyiért a hármast kapod, ami sokkal erősebb. Hol van itt akkor a drágulás?
    Ha egy készülék nem megfelelően működik a gyári rendszerrel, akkor nem kell megvenni. De látom sokak szerint az a helyes, ha jól bevásárolunk belőle, aztán nyafogunk, hogy ez így sz@r és frissítse a gyártó. Komolyan mondom nem normálisak az emberek!
    Azt meg nehezen hiszem, hogy fizetnél a frissítésért. Mégis mennyit? Sokkal egyszerűbb inkább új készüléket venni, mint a régit heggesztgetni pénzért. A többség biztos marhára felháborodna, ha valamelyik cég bejelentené, hogy 10 rongyért tölthető a készülékére az újabb droid verzió.

Új hozzászólás Aktív témák