Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Márko88 #471 üzenetére

    és 473#

    Azért remélem átérzed, hogy rettentő infantilis módon viselkedsz.Bízom benne, hogy a nevedben az a szám a születési évedet jelöli, mert akkor még talán (=nem) elnézhető, hogy ennyire debil megnyilvánulásaid vannak szinte mindenhol.Nincs jogom senki és semmi felett ítélkezni, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egyes emberek miért nem tudják annyira tiszteletben tartani a másikat, ISMERETLENÜL és ARCTALANUL, hogy normálisan kommunikálnak vele.Ha meg Ő kezdte, akkor Te fejezd be.Néha ezért utálok tech fórumokra járni, mert elvakult fanok folyamatosan egymásnak esnek, szitkozódnak, kötekednek, leszólják egymást.

    Komolyan, megbélyegezni egy embert amit használ ? Ember..
    Én használok BB-t,Androidot, és WP-t is, na akkor gyorsan csinálj már nekem is egy gyors és precíz személyiségtesztet. A BB 20% introvertáltságot jelent ? az android gondolom a kreativitás faktorba számít bele, a WP meg a yolo faktort emeli.

    Emlékszem mielőtt HTC-d lett volna mindig azért a készülékért ömlengtél amid volt, aztán amióta HTC-d ,lett, konkrétan minden topicba bejársz trollkodni és Ori hírnököt játszani (akinek nem tiszta-Csillagkapu).Alapból is unalmas, de az az alpáriság amit néha leművelsz, csodálkozom nem kaptál még huzamosabb tiltást.
    /*ha esetleg az az előző készülékedről szóló rész fals-és rosszul írtam le, és netalántán úgy érzed valaki megsértette a lila ködöt,kérlek ne arra az egy részre válaszolj,hanem az egész szöveget értelmezd.*/

    Elnézést, ha a hozzászólásom megzavarta valakinek is a lelki állapotát

    ps: ha a mod. úgy érzi, hogy a hozzászólásom nem idevaló, az esetben törölje azonnali hatállyal.

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Emtra

    tag

    válasz Márko88 #471 üzenetére

    Ez előtt biztosan s5-volt mert emlékeim szerint minden topikot meg akartad téríteni "Az s5 a világ legjobb telefonja és hasonlokkal"
    nem tudom hogy lettél hírtelen htc fan de örűlök

    #477 ) Kasya: Népszerűség szerint árad a nép :)

    ( #514 ) belan: 1:1

    ja és nem forrosodik az s810 csak melegszik mit Ricky Martin !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák