Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3nsitivity

    addikt

    válasz Pinda25 #1745 üzenetére

    Mondjuk az, hogy M8 ról nincs akkora különbség, hogy megérje váltani egy év után.
    Ezen felül elég sok ország szolgáltatóival még nem kötöttek szerződést ergo kevesebb helyen kapni.
    Az, hogy kevesebben veszik egyáltalán nem mutatja, hogy rosszabb lenne, okoska.

    " Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

  • zsolt0017

    tag

    válasz Pinda25 #1745 üzenetére

    Az magyarázza, hogy minden tesztben és a hozzád hasonló sötét elméjűek lehúzzák. De azt nem tudom, hol írták akárhova, hogy rosszabb az elődjénél, szóval nem tudom, honnan veszed. Nincs nagy előrelépés, a tulajokat nem készteti váltásra.

  • ffodi

    veterán

    válasz Pinda25 #1745 üzenetére

    Szerintem az alábbiak magyarázzák:

    - A megjelenés előtt volt több koncept is, hogy milyen lesz a külső design, és amit sokan vártak az nem valósult meg. Hozzáteszem, ebben én is csalódtam, mert úgy igazán nagyot ütött volna a készülék. A végleges kialakítással egyébként nincs bajom, mert így is korrekt lett.
    - A snapdragon 810 melegedős sztorija is hátráltatja a dolgokat. Itt szerintem enyhén túl van lihegve a történet. Lehet jobban érződik a melegedés, mint egy műanyag házas készüléknél, vagy éppen egy korábbi One-nál, de ez a tesztek alapján csak ritka esetben jön elő, illetve a gyártó "orvosolta" is, igaz nem épp a legelegánsabb módon. Emellett a SoC CPU-ja tényleg kicsit várakozáson aluli lett, ellenben a GPU ütős...
    - Akinek M7 vagy M8 van az vagy azért nem cseréli, mert azokkal is meg van teljesen elégedve, és nem ér 200k-t a lényegében nem túl sok újítás, változás, vagy még várakozik a tapasztalatokra.
    - A megintcsak durvának beharangozott kamera ismét nem került be az élvonalba, viszont most azért ismerjük el, hogy ez már az elfogadható, középszerűnél jobb kamera.

    Egyébként én is épp a cserén gondolkozom (M7-ről), és a felhozatalt nézegetve ismét HTC lesz belőle a leírt dolgok tudatában is. Hogy miért? Részben márkahűség, részben pedig azért, mert eddig nem találkoztam még olyan Androidos készülékkel, ami ennyire akadás mentesen futtatja a rendszert. (jó oké, stock android vagy CM-et futtató telefonoknál talán igen, de a Sense az Sense :D). Természetesen elgondolkodtam pl. az S6-on is, de az eddigi Samsungos tapasztalataim nem azt mutatják, hogy élvezettel tudnám használni a telefont.....

    [ Szerkesztve ]

    "A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Új hozzászólás Aktív témák