Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Blyan #501 üzenetére

    Szerintem vhol az android lényegiségéhez tartozik az is, hogy olyanná alakítom amilyenné szeretném, ez egy iphone esetében nem nagyon tudom megtenni, itt van, ezt eszed, fogadd el.

    Nekem volt évekkel ezelőtt htc-m, én nem estem hanyatt sem sensetől, néztem mennyi erőforrást zabált fel, plusz akkor a support is borzalmas volt, szóval velem vesztettek egy vásárlót, de akik ajánlották anno a környezetemben a htc-t, azok is már más készüléket használnak.

    Szeretem olvasni a teszteket és látni, hogy egy-egy vállalat éppen hová ért el az aktuális zászlóhajóval és az összehasonlító tesztek is segítenek eldönteni egy képzeletbeli skálán mi a sorrend az aktuális prémium készülékek között.

    Én már leírtam a véleményemet a készülékről, nem ismétlem, tiszteletben tartom, hogy ha valakinek ez tetszik, viszont a trollok tevékenykedése mellett legalább olyan ártalmasnak találom, ha vki rendszeresen elvakult fanként nyilatkozik a telefonról, mert ezáltal az érdeklődők az objektivitás látszatát is nélkülöző információkat kapnak.

    (ez a sok karakter nem neked ment volna, de nem akartam plusz hszt) :)

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák