Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz mumk1 #46 üzenetére

    Maximális tisztelet érte :R
    Nálam a memóriabővíthetőség végett elvérzik (ez nem tetszik az S4-be is hogy itthon csak a 16 gigás lesz Samsung garival. Nekem még az is kevés)
    Ugye még a ONE-nál is kb 25 giga lehet (ha nem kevesebb) ami a felhasználó részére állhat azt én meg csak játékokkal meg tudnám tőlteni.
    Real Racing 3 4 giga
    NFS Most Wanted majdnem 2 giga
    Pár Gameloft mostani Gameloft játék és máris kölelíthetünk a 20 gigához és akkor még semmi jövőbeli játékot nem vettem figyelembe amik már tényleg a FullHD kijelzőhöz lesznek igazítva tehát nálam játékra kéne minimum 30-35 giga.
    Ugye ott a fényképező is a mobilba amit ha nem csak mutogatni szeretnénk hanem videózni is vele akkor oda sem árt félretenni kb 20 gigát mert a FullHD felvételek zabálják a tárhelyet.
    Zene nálam 2-3 giga között van ez elenyésző.
    Navigáció 2 giga.
    BDRip-es avik is kb 15 giga és akkor még semmi sorozat vagy vicces videó nem lenne benne csak a filmek.
    Ez már 95 giga és még sehol sincs semmi extra dolog.
    Én speciel manapság már a mobilom micro sd kártyáján tartok egy komplett pc telepítőt (win, office, driverek, programok) mivel elég sokszor megtalálnak haverok hogy ezt-azt meg kéne csinálni a gépükön régen ez mindig 5-6 cd hordozgatással járt, majd külső merevlemezzel aztán pendrive-al manapság már csak egy micro usb-s adatkábelt kérek vagy ha van wifi akkor vezetéknélkül felmásolom a gépre amire épp szükség van.
    Viszont ez is közel 10 giga.
    Tehát nekem alapesetben is minimum a 64 giga plusz 64 giga felépítésre lenne szükségem egy telefonba bár azt se bánnám ha jönnének már a 128 gigás telefonok vagy micro sd kártyák.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák