Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BunDevil

    csendes tag

    válasz Anulu79 #27 üzenetére

    Mi ez a folytonos akkuidő panasz? Elismerem, a DHD, ami nekem is van, ilyen szempontból pl. nem a legjobb. De nem hiszem el, hogy az összes HTC problémás ilyen téren! Ha pedig valaki éjjel-nappal WiFi-n, vagy 3G-n játszik, miért csodálkozik? Naponta fel kell tenni a töltőre és kész. Ez messze nem a világ vége - ha másfél napot bírna, vagy 1-et és egy háromnegyedet, értelemszerűen ~2x nagyobb akksival rendelkezne, de ez esetben is tölteni kéne naponta, feltéve, hogy az ember nem akar estére lemerülni. Sőt, nálam nagyjából 2 napot bír a cucc, de elég változatosan használom. Ha csak néha-néha kapcsolgatnám be, bőven elegendő lenne két naponta feltenni.

    A gyártókat meg a végtelenségig úgysem lehet megérteni, soha, ~1200-2000 mah körüli akkukkal, de ha valakinek ez akkora gond, nosza, vegyen nagyobbat. A DHD-met 2 akkuval vettem, mert köztudottan a nagy kijelző, kis akku páros nem volt egy jó felállás, de a második akkut az immáron több, mint másfél éves mobilnál csak 4-5 alkalommal vettem elő, ebből egyszer sivatagban voltam, ahol nem volt áram.

Új hozzászólás Aktív témák