Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Champipi

    senior tag

    Biztos sok hozzászólás lesz ehhez a cikkhez, főleg a befejező bekezdés miatt.

    1. Az LG Arenánál úgy ömlengtetek, hogy milyen nagy durranás, meg milyen gyors, hogy most viszont nem illene utólag lealázni.

    2. Az iPhone meg azért van "széthype"-olva mert hyper jó. Azok a ruganyossan visszatérő listák, meg a gyönyörű tipográfiával készült feliratok, a fincsi ikonok, a villámgyors reakció. Nehéz felhozni tudati szintre, de azt szerintem nem übereli egy mobil sem még egy Hero sem. Ugyanis az iPhone-nak van egy csomó rejtett szépsége, melyet a felületes szemlélő fel sem fog: az arányok, az ízléses kidolgozás stb... amihez képest a Hero egy faragatlan alak lehet csak - szerintem. Ráadásul 160 000 Ft-ért megkapod az iPhone-t is dominóval, 2 év garival.

  • Champipi

    senior tag

    válasz Bocha #48 üzenetére

    Kiskoromban mindig lapozgattam a Sony meg Panasonic katalógisokat és csorgott a nyálam, olyan guiszták meg fincsinek tűmtek azok a high tech walkmenek meg egyéb elektronikai kütyük. Na amit akkor csinálta Sony meg a többi, azt az Apple vitte csúcsra. A tipográfiától kezdve az élményen át olyan kívánatossak a cuccaik, hogy legszívesebben az ember az ágyába vinné a kütyüt. Nem én vagyok perverz, csak az Apple ráérzett, hogy mi kell az embereknek szerintem. Tehát nem a marketing adja el, mert a marketing az a jó cuccot tudja eladni, a szart sok marketinggel is nehéz eladni, véleményem szeint. :)

  • Champipi

    senior tag

    Az iPhone gyakorlatilag egy kész mobil már a megjelenése óta, az Android meg ki van kiálltva kihívónak a megjelenése óta, és az van mondva, hogy vigyázzon az Apple meg a Microsoft, mert az Android majd csúnyán utóléri őket és le is hagyja őket, mert ingyenes és milyen stabil, meg a Google áll mögötte, meg Linux alapú és akkor hűha.

    Hát igen, fejlődik, egyre jobb, közeledik, közeledik, de még mindig nem érzem azt mint egy iPhone-nál, hogy készen lenne, érett lenne, kívánatos lenne. Erről eszembe jut a régi paradoxon, ahol az Apple a teknős, és a gyorsan futó Akhilleusz az Android:

    "Akhilleusznak, a gyorsaság jelképének utol kell érnie a teknőcöt, a lassúság jelképét. Akhilleusz tízszer gyorsabban fut, mint a teknősbéka, ezért tíz méter előnyt ad neki. Míg lefutja Akhilleusz ezt a tíz métert, egy métert halad előre a teknőc; míg lefutja Akhilleusz ezt a métert, egy decimétert halad előre a teknőc; míg lefutja Akhilleusz ezt a decimétert, egy centimétert halad előre a teknőc; míg lefutja Akhilleusz ezt a centimétert, egy millimétert halad előre a teknőc; míg lefutja Akhilleusz ezt a millimétert, egy tized millimétert halad előre a teknőc és így tovább a végtelenségig, tehát ha örökké fut is Akhilleusz, sosem érheti el a teknősbékát."

    Ez az érzésem támadt, mert az Android: szalad, szalad, de még mindig nem érte utól az iPhone-t. :U :U :U

Új hozzászólás Aktív témák