Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • equinox

    csendes tag

    válasz kp78 #181 üzenetére

    Mennyire gyors? Egy Nokia 5800-ról váltottam. A Symbianhoz képest hasít! :) Én nem érzékelek semmilyen akadást, de igazából viszonyítási alapom sincs, ez az első Androidos telefonom.

    Részemről a cél egy praktikus és használható készülék beszerzése volt. Olyan, ami még elfér a tenyeremben, nem egy péklapát, de azért a kijelzője elég nagy olvasáshoz, netezéshez is. Nem egy erőmű, de emiatt az ára is barátibb. HD filmeket valószínűleg úgysem ezen fogok nézni, amire használom arra meg szerintem elég lesz egy processzormag. Legfeljebb majd 2 tizedmásodperccel többet várok. :) Ennél sokkal fontosabb szempont volt a 2 sim kártya kezelése. Eddig ugyanis 2 telefonnal és egy ipod touch-al szaladgáltam, mostantól viszont végre minden egyetlen készülékben van. 3 nap alatt szépen elkezdtem belakni, és egyelőre úgy érzem nem hibáztam. Nem érzékelek semmilyen zavaró akadást. A kamera szintén nem egy lényeges szempont, nem is nagyon csináltam eddig képeket. Holnap, ha lesz egy kis időm akkor töltök fel néhány fotót is.

Új hozzászólás Aktív témák