Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz NTonee #855 üzenetére

    "Valamint mindenképp 2 naponta rebootot. Nem kikapcs-bekapcs, mert az csak amolyan hibernációs állapot. Reboot!" - 540 óra üzemidő után nekem még nem lassult be a telefon... :U . Nem feltétlen szükséges folyamatos reboot 2-3 naponta, max ha belefut az ember olyan app-ba ami lezabálja a memóriát.

    Más:
    Tudtok valami faxa zenelejátszó progit? Amióta fenn van a poweramp éjszaka wifin a telefonom 65%-ról 12-re merül. Eddig ilyen nem volt.

  • ffodi

    veterán

    válasz NTonee #855 üzenetére

    Nos az Androidnak vannak hibái, de szerintem messzemenően ez a legjobb oprendszer az okostelefonok között. Az ébresztős dolog android hibe, sehol sem működik kikapcsolt állapotban.

    A kijelző szerintem teljesen megfelelő. Auto fényerő profilt kellene kicsit testreszabni, de sötétben ~30%, napfényben ~100%, és simán látható a kijelző direkt napfényben.(ha fix fényerőt használsz, akkor persze, hogy szar, mert ez a tükröződő kijelző már csak ilyen, de ez sajna mindenhol).

    A kamera alapban valóban elég szar, a C360, és a Vignette klasszisokat javít rajta, ha megfelelően bekonfigurálod. Az akksi szintén teljesen jó, nálam 2-3 napot simán bír.

    A hangsúly minden ilyen problémával azon van, hogy használod -e a megfelelő programokat, hogy vannak beállítva az alapbeállításokat, stb.......

    Persze mindenki maga dönti el mi felel meg neki, de én igyekszem mindent bekalibrálni, a legjobb progikat használni, és így kezd közelíteni a telefon a tökéletes felé.(számomra)

    A gyári böngésző pedig jobb, mint bármi. :)

    "A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

  • kridli

    tag

    válasz NTonee #855 üzenetére

    Na örülök, hogy egyetértünk, hogy vannak hibái :) Persze mindenki más hibára figyel, meg máshogy súlyozza őket. Én mindenesetre csalódtam a telefonban, főleg hogy a htc "prémium" kategóriásnak szánja, hát ennyi hibával szerintem nem az.
    A böngészővel amúgy semmi bajom nem volt eddig, remélhetőleg ezután sem lesz, de azért megjegyeztem, hogy már ez is omlott össze.

    Na és akkor még egy kérdés. Tud valaki egyértelműt, hogy mi van a google maps navigációval? Mert korábban mindenhol azt olvastam, hogy Magyarországon nem elérhető, de én használtam az elmúlt két hétvégén, ma viszont nem tudtam használni, kiírta, hogy ezen a helyen nem elérhető. Most akkor mitől függ, hogy megy-e? Mert néha a kereső miatt jó lenne, ha az ember nem tud pontos címet csak valami nevet, akkor a google maps keresője a legjobb, és onnan a google navigációt lehet(ne) indítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák