Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ffodi

    veterán

    válasz NTonee #855 üzenetére

    Nos az Androidnak vannak hibái, de szerintem messzemenően ez a legjobb oprendszer az okostelefonok között. Az ébresztős dolog android hibe, sehol sem működik kikapcsolt állapotban.

    A kijelző szerintem teljesen megfelelő. Auto fényerő profilt kellene kicsit testreszabni, de sötétben ~30%, napfényben ~100%, és simán látható a kijelző direkt napfényben.(ha fix fényerőt használsz, akkor persze, hogy szar, mert ez a tükröződő kijelző már csak ilyen, de ez sajna mindenhol).

    A kamera alapban valóban elég szar, a C360, és a Vignette klasszisokat javít rajta, ha megfelelően bekonfigurálod. Az akksi szintén teljesen jó, nálam 2-3 napot simán bír.

    A hangsúly minden ilyen problémával azon van, hogy használod -e a megfelelő programokat, hogy vannak beállítva az alapbeállításokat, stb.......

    Persze mindenki maga dönti el mi felel meg neki, de én igyekszem mindent bekalibrálni, a legjobb progikat használni, és így kezd közelíteni a telefon a tökéletes felé.(számomra)

    A gyári böngésző pedig jobb, mint bármi. :)

    "A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Új hozzászólás Aktív témák