Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NTonee

    veterán

    válasz kridli #846 üzenetére

    Na akkor reakció is...

    -Mutass egy olyan Androidos telót, amelyik tud ébreszteni kikapcsolt állapotban! Jó, lehet, hogy van, de én még nem találkoztam vele. Mindenesetre ez nem HTC hiba!
    -Milyen hangprofil kell még? Van hangos, van kussos, van rezgős! Egyetlen gombnyomással váltok. Egyébként keress marketen! Biztos van erre is progi.
    -Egyetlen gombnyomással ki lehet kapcsolni a szinkronizálást is! Nem tudom, mi a problémád.
    -Keresztnév-vezetéknév problémát sem értem. Gmail fiókkal szinkronizálok, úgy állítom be a sorrendet, ahogy akarom. Facebookkal szinkronizálva mit vársz? Mindenki fordítva adja meg a nevét, úgy is lesz szinkronizálva.
    -A fordítás dolgot értem. Én alapból nem használtam soha egyik telómat sem magyarul (ez az első, amit igen) mert szar a magyarítás. Ha nem tetszik, javítsd ki!
    -Minek csináljanak jegyzet alkalmazást, ha van ezer féle a marketben?
    -Forgalomfigyelő szintén van ezerféle! Különben egyik telefonban sincs pl. adatforgalom számláló.

    Fagyások:
    Hát Ember... nekem egyiket sem csinálta még egyszer sem! A navi közben bejövő hívás is tökéletesen működik. A navi eddig mindenhova elvitt tökéletesen.

    Hibák:
    -A Friendstream normálisan frissít nálam. Előfordult, hogy lemaradt, igen.
    -Időjárás widget az valóban rossz, nem pontos, kimarad a frissítés (ez sem folyamatos). Na de honnan szedi az infókat hozzá szerinted? OMSZ-tól? Neeeeem! A Guglitól! Használj más időjárás progit. Van magyar alkalmazás is. Az pontos lesz.
    -A tárcsázó nekem is hibázik.
    -A contact listás fb képekre már valaki mintha írt volna megoldást.
    -Ékezetes karakterek... Te neked nem Nokiád volt? Abban ugyan olyan sz@r. Vagy figyelsz rá, hogy milyen karaktert használsz, akkor 160. Vagy nem figyelsz és akkor 70. Össze van kavarva? Figyelj oda! Nekem semmi bajom vele. SE-hoz képest a Nokia is össze van kavarva, más sorrendben vannak.
    -Mappa, he? Lehet benne mappát csinálni? Én meg kínlódok, mert nem vettem észre.
    -Nekem értesítés érkezik a kézbesített sms-ről, nem sms! Nem tudom, hogy te milyen beállítást rontottál el. Nézz körül jobban! És az értesítés hangját is át lehet állítani smshez, mail-hez, értesítéshez. Mindet másra!

    "nekünk marad ez a hibákkal teli szar, ami azért ennyi pénzért elég gáz."
    Vehetsz másikat! Garantáltan nem találsz jobb telefont 100ezer pénzért! Mi a drága ezen, amúgy? A hasonló tudású kütyük, mint pl. az SE Arc is, drágább!

    Amire nem válaszoltam, arra nem tudok reagálni, mert nem használom. Szerintem kellene egy gyári állapotra állítás, és kezdd előröl az egészet. És ne telepíts fel mindent ész nélkül! A fagyások nagy része szerintem feltett progiknak köszönhető.

    Na ez is hosszú lett. :))

  • bobace

    őstag

    válasz kridli #846 üzenetére

    Már elég sokan reagáltak, de én is írok már.
    - kikapcsolt ébresztés: engem nem azvar, mert sosem kapcsolom ki, ha meg lemerült, akkor a többi teló sem ébreszt :D Végül is ez egy számítógép, azok sem jeleznek kikapcsolva. Hiba, de lehet vele élni.
    - Profilokhoz használj, Audiogurut vagy audio managert. Minden hangfajtáhozhez beállíthatsz külön hangerőt.
    - email szinkron: az pedig nagyon király. lehet beállítani csúcs és nem csúcsidőszakot is. csúcsidőben nekem frissít sűrűbben, azon kivül manuális, és nem lesz gondod.
    - a people rész nem százas, pl telefonkönyvben kikapcsolom a SIM kontaktokat, máshol megjeleníti, bug.. ezt én sem szeretem, de még mindig jobban bejön mint WP7ben.
    - jegyzetek. épp az a jó hogy százfélét letölthetsz, a te igényeidnek megfelelően :)
    - forgalomfigyelő is jogos. töltöttem le, de egyik sem olyan jó mint a régi telókban. hiányzik még pár hívásbeállítási opció is, ami a régi telókban alap volt. de még mindig jobb mint a wp7 százszor, ott van egy opció és kész az egész hívásbeállításokban...

    Nekem is van E51-em még napi használatban, jó cucc nagoyn ennyi év után is, de azért inkább tűröm ezt az egy két sokszor appokkal megszüntethető hiányosságot, mint szenvedni a kis képernyőn.

    Fagyások: eddig az elmúlt 1 hónapban egyszer indítottam újra, gyors mint a villám. Két progiösszeomlásom volt eddig kb, de nem voltak zavaróak. Valami teljesen mást indítottam és az üzenetek omlott össze, mióta a Navitel fent van azóta fordult elő, lehet az az oka.

    Húú a többit később :DDD

    Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

  • milanmylo

    aktív tag

    válasz kridli #846 üzenetére

    hm Ezzel a posztoddal lehet, hogy eldöntötted, hogy Desire S helyett iphone-t vegyek :)

    ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

Új hozzászólás Aktív témák