Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kridli

    tag

    válasz NTonee #848 üzenetére

    Nekem ez az első Android-om, nincs összehasonlítási alapom más android-os telefonokkal, valószínűleg vannak a problémáim között olyanok amik általános android parák.
    Nem akarok mindenre válaszolni mert sose lenne vége, de azért pár észrevétel.
    - a telefonon megadsz vezetéknevet meg keresztnevet. vagy fordítva írod be eleve, vagy szarul fog látszani. ez szerintem gáz. Amúgy nyilván importáltam a contact-jaimat a korábbi telefonomról, nincs kedvem egyessével felcserélni a vezeték-keresztneveket, ezt egy telefonnak tudnia kellene megfelelően megjeleníteni, mint ahogy a peoples tudja is, csak a többi alkalmazásnak is tudnia kellene.
    - a navi (a gyári) ha jól emlékszem olyankor fagyott néha amikor én akartam tárcsázni közben. de amúgy pl. a peoples alkalmazás fagyásait az első két napban produkálta (akkor kapcsolgattam össze a contact-okat), akkor még semmilyen program nem volt feltelepítve, úgyhogy nem azon múlott. amúgy sincs túl sok minden feltelepítve
    - az időjárásnál nem az a bajom, hogy eltér az éppen aktuális időjárástól, hanem hogy a widget-hez tartozó app (ami nyilván frissít amikor elindítom) és a widget mást mutat! Ergo a widget időnként nem frissíti önmagát, mint ahogy időnként a friendstream sem.
    - a fordítót lehet félreértetted, nekem az a bajom, hogy a gyári quick lookup programban a google dictionary nem tud magyarra fordítani, pedig a telefon is támogatja a magyar nyelvet, és maga a google translator is tud magyarról/magyarra fordítani.
    - nem a legdrágább telefon, de azért ne mond, hogy nem drága. én mondjuk a T-nél vettem, a független árakat nem néztem, ott 90e a 2éves alap ár, a legdrágább android-os telefon náluk ugyanilyen konstrukcióval 115e (Galaxy S2), így azért mindenképpen ez is a drága telefonok közé tartozik.

Új hozzászólás Aktív témák