Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Hooper #20137 üzenetére

    Azért a hangszóró minőségére való panasszal nem tudok egyetérteni: nekem a csengőhangom max-ra van állítva, eléggé egyedi mp3, akusztikus cucc, és nekem nagyon szépen szól.

    Youtube-nál csak a nagyon szar videóknál volt rossz élmény hallgatni, de az érthető, míg néztem én már rajta rendes divxet végig, és az is teljesen jól szólt, szóval ez az általad nevezett hiba nem biztos, hogy mindenkinél jelentkezik.

    A hátlap dolog már viszont érint, de megtanultam vele élni (ebből is látszik, hogy a két dolog nem egyszerre jelentkezik, orosz rulett szinten kerül kiosztásra).

    De mintha az slcd modelleknél már javítva lenne ez a hiba, nem?
    Mert azoknak már másmilyen a hátlapjuk..

    Azért nézz körbe: abban az időszakban, amikor kiadták a desire-t, még nem volt eléggé elterjedt a több gigás belső memóriák, illetve kicsit naiv elgondolás is, hiszen megszokhattad volna már, hogy a gyártók nem rögtön adják ki a "tökéletes" telefont, mert akkor utána húzhatnák le a rolót.

    Meglátásom szerint amúgy, buhera nélkül is teljesen használható a telefon, illetve a belső memória+a froyo sd-re való mentési lehetősége is elég, alap esetben, alap felhasználónak.

    Ha az ember többet akar, akkor bizony el kell kezdeni buherálni, de az sem a világ vége, illetve ha egyszer beállítod rendesen a telefont, utána jó darabig nem kell hozzányúlnod (nekem azt hiszem november óta van fent ugyanaz a hd rom, már nem is emlékszem mikor raktam fel, pzoley féle, azóta nincs is gondom vele, meg időm se volt "tesztelésre": bőven kielégíti a szükségleteimet).
    Azért azt valljuk be: akinek többre van szüksége, mint amit a belső memória+az sd-re való mentés nyújtani tud, az nem az átlag felhasználó, és a telefon vásárlása előtt is tisztában volt a helyzettel, ám belenyugszik, hisz tudja, hogy áthidalható ez.

    De ez a megállapítás ugyanúgy megállja a helyét az iphone esetében is: ha többet akarsz, mint a gyári állapot, akkor bizony buherálni kell.
    Ilyen szinten a htc és az apple majdnem azonos, azzal a különbséggel, hogy azért az android az esetünkben már alapból nagyobb "szabadságot" nyújt nekünk, mint az iOS.

    "Mi után múlthét hétfő óta a napi szintű rom teleépítgetés miatt - én a data2sd miatt szívok - konkrétan nincs használható telefonom, tényleg csak azoknak fogom/tudom ajánlgatni akik tudnak/akarnak hasonlókkal baszakodni."

    Azért remélem azt látod, hogy erről nem a htc tehet, hogy neked nem felel meg a rom, és egyfolytában cseréled: ha nem tetszik az állapot, add el és kész.
    Data2sd sem olyan nagy szám szerintem, a2sd+ bőven elég a normális élethez, illetve szerintem ha használható telefont szeretnél, ideje lenne lehorgonyozni egy rom mellett és kész, de mint mondtam, erről és a "főzött romok iránt tanúsított telhetetlenségedről" nem a htc tehet.
    Mint ahogy már mondtam, én már kb két-három hónapja kitartok egy rom mellett, és nem hoz lázba az, hogy "júj, ez most +10pont quadrantban, rakjuk azonnal fel és készítsük a zsepit és a kézkrémet!!" (amúgy félreértés ne essék, ezzel nem a rom főzöket és munkájukat akarom degradálni, mert a részemről a legnagyobb respektet élvezik, hanem azon felhasználókat, akik ennyire "telhetetlenek" :) )..

    A htc-nek megvannak a hibái, amiket vétett a desire esetében, és más telefonoknál, de azért ezt már ne rójuk fel neki!

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • racerx

    őstag

    válasz Hooper #20137 üzenetére

    Ez kb. igaz is. Viszont rom ügyben én a köv. tanácsolnám. Nálam ezer éve a Leedroid megy, teljesen hiba mentesen, most éppen Zoli data2sd scriptjével. És HASZNÁLOM a telefont, nem baszakodok állandó ilyen meg olyan telepítésekkel, romokkal. Persze azért ezt meg azt kipróbálok, uj dolgokat telepítek én is (Most épp saját szájizem szerinti power control widgetet). Mivel a teló munkaezköz is nekem, abszolut nem engedhetem meg magamnak, hogy ezért meg azért ne tudjanak elérni, mert éppen bootlopban van a teló. Szeintem válassz ki egy szimpatikus romot, és ha az jó akkor használd a teló azzal. Ha Zoli romja nem jó, akkor van még kismillio rom az XDA-n, nézd meg őket (ASOP, Sense ).
    Egy kicsit elhűlve figyetem az utóbbi hetek eseményeit itt, szinte csak arról volt szó, hogy ez nem megy , az nem megy, itt hibázik, ott FC, akad, lassu stb stb.Most raktam fel ezt a romot de nem jó, a másikat és az se.. Talán irtam is, hogy aki most ide pillant a topicra az tuti nem vesz ilyen telót mert ezek mennek állandóan, és az emberek többsége tényleg nem akar ilyen dolgokkal vesződni.
    Nagyon jó kis teló ez, ismerni kell a határait, tudni kell ésszel használni, és akkor tényleg kiszolgálja az embert maximálisan.
    Kisesszé vége.. :DD

Új hozzászólás Aktív témák