H​i​rd​et​é​s

2017. december 11., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Feuerelfe89

Feuerelfe89
(újonc)

a tesztvideókat nem lehet letölteni. megnéznéd kérlek a hibát?

(#2) isti215

isti215
(fanatikus tag)

Jobb kamerával illetve anyaghasználattal nem lett volna rossz de így :(

Asztalos István Telefon számom:06704151577

(#3) shiftyhungar

shiftyhungar
(senior tag)

Megint az árazásért kár, ha tudnák annyiért, vagy kicsivel többért adni mint a Meizu m1 note-ot, simán ott lehetne a szeren, minden pici hibájával együtt - kár érte :(
Amúgy, az esti képektől eltekintve nekem nem tűnik annyira rossznak a kamera :F

"Cool...Sure of ourselves...Big...Fearless...Ambitious...but Fair!" - Lemmy

(#4) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Túlárazott mint mindig, pedig nem lenne rossz készülék. Sajna 100 körül sok a versenyképes rivális.

(#5) Feuerelfe89

Feuerelfe89
(újonc)

Hát, igen... megint a legnagyobb gond az árazás. Ezen csúszik el leginkább nálam. Persze vannak hibái, de ezek megbocsájthatóak lennének alacsonyabb ( a konkurenciához hasonló ) ár mellett. Kár. :/

(#6) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Újabb bukta...

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#7) attilasd

attilasd
(őstag)

Hát ez gyenge lett.

HP Elitebook 8470p & LG G Pad 8.3 & LG Optimus F6 & Xiaomi Mi Speakers

(#8) retroid válasza attilasd (#7) üzenetére

retroid
(senior tag)

:( ez most megint nem sikerült htc :( talán majd legközelebb..... :(

Samsung Galaxy S7

(#9) kbyte1024

kbyte1024
(őstag)

Mindig ez a legkozelebb....kivi vagyok mikor tesznek le egy olyan telót,mint az M8.

(#10) wesder válasza kbyte1024 (#9) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem sok legközelebb marad ha így folytatják :D

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#11) szentkuti11 válasza Feuerelfe89 (#1) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Köszönöm szépen, hogy szóltál, egy-egy elütés volt a linkekben, ezért nem nyíltak meg a videók.

(#12) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

A Bummhangon kivul nem nagyon latok benne olyat, ami miatt azonnal szaladhatna az egyszeri vasarlo a HTC boltba. De a negyedeves eredmenyeket elnezve nem csak en latom igy.
Ja, mondjuk hidegebb orszagokban jo lehet meg, gondolom a 7 giganyi bloatware kozott csak van egy HTC Hosugarzo app is. ;]

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#13) Márko88

Márko88
(senior tag)

Gyerünk HTC !! Jobb vagy te ennél. Komolyan ha én lennék ott egy vezető..

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#14) takacsbotond

takacsbotond
(őstag)

Érdekes készülék minden esetre, a fém házat sajnálom, hogy lespórolták, illetve ez a káva is nagyon vastag lett.
A 7 pont az ár/érték arányra nem túlzó egy kicsit?
Főleg mert a Galaxy A7 hasonló áron kezdett, pedig egy komolyabb készülék, mégis csak 5pontot kapott... :U

Ki mint web, úgy adat.

(#15) Feuerelfe89 válasza szentkuti11 (#11) üzenetére

Feuerelfe89
(újonc)

Nincs mit, köszi a javítást.

(#16) szentkuti11 válasza takacsbotond (#14) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

A Galaxy A7 szürkeimportosan kezdett 120-140 000 forint körül, most jutott el odáig, hogy hivatalos garanciával kerül 140 000 forintba. Ez azért egy jelentős ugrás a 80-100 000 forinthoz képest.

(#17) Csapoati válasza takacsbotond (#14) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Az se ert annyit sose. Hihetetlen draga lett a kozepkategoria is. Tudom, a dollar, de akkor is szomoru.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#18) TechData

TechData
(tag)

Nem rossz ez,sőt 70-80 ezer papírt simán megér. Élőben elég vagány és fiatalos készülék.
Jelenleg túl árazott,de gondolom egy két hónap és csökken a készülék ára.

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#19) helixP

helixP
(PH! kedvence)

Hát, ez sajnos baromi sok, egy teljesen átlagos készülékért.

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#20) attilasd válasza Márko88 (#13) üzenetére

attilasd
(őstag)

:DDD :W

HP Elitebook 8470p & LG G Pad 8.3 & LG Optimus F6 & Xiaomi Mi Speakers

(#21) babkukta

babkukta
(senior tag)

Ez hatalmas.... h a f.szba nem lehet ekkora méretnél kisebb kávát tervezni? Az 5,5" már magában nagy, de ezek még rátesznek egy lapáttal

S G S 7 E /// Z97 - 4790k - GTX 980

(#22) laleh

laleh
(PH! addikt)

HTC hanyatlasanak ujabb fejezete. En nagyon sajnalom a ceget.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés 2 éven belül érd: pü

(#23) batai15

batai15
(PH! félisten)

uram isten ez a telefon ennyiért?
60k esetleg..

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#24) sün

sün
(kvázi-tag)

A szoftvert nem értem, a saját 816-omon hónapok óta ott figyel az 5.0

Ezt a telefont kb 2-3 hónap után ki is vonták a piacról, mert nem igen tudott megmaradni. Erre kiadják tök ugyan azt, egy fél lépcsővel újabb procival egy évvel később. Félek ez is gyorsan el fog tünni, ha nem csinálnak valamit az árával :(

A kő is él, csak lassan csinálja.

(#25) Arcanine

Arcanine
(újonc)

Ha nincs benne giroszkóp, akkor nincs is benne automatikus elforgatás? :F

(#26) Xaels

Xaels
(PH! félisten)

1. A DHD után a Sensation, Incredible jött és a Desire V/X/S stb, akkortájt még nem kapták meg ezt a 3számos megjelölést. A One széria mellett jelentek meg a számokkal jelöltek, valamint ugye megjelent a Desire Eye ami a felsőkategóriás hardvert megkapta.

2. A Tuxedo Grey nevü variáns például nem fényes műanyag hanem matt.

Azóta egyébként bemutatták a 826-ot is ami fHD IPS kijelzőt kapott ha jól emlékszem. Kicsit nagy a fejetlenség mostanában, pedig nem lennének rosszak ezek a telefonok a maguk kategóriájában. Még sem 130k-ért S400/415...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// Destiny, CODWW2, SWBF1

(#27) Yayoh válasza shiftyhungar (#3) üzenetére

Yayoh
(fanatikus tag)

Majdnem duplája árban az M1 Note-nak , és az azért lényegesen jobb telefon :N

[ Szerkesztve ]

(#28) Aweriot válasza Yayoh (#27) üzenetére

Aweriot
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Csak kínai ;]

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#29) maximilian4 válasza batai15 (#23) üzenetére

maximilian4
(őstag)

Annyiért még tán az m1 note-ot sem kapod meg.

(#30) batai15 válasza maximilian4 (#29) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

igen, csak azt is nézd az m1 mennyivel jobb .

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#31) maximilian4 válasza batai15 (#30) üzenetére

maximilian4
(őstag)

Nos igen, egyrészt. Másrészt azért a htc-nek van kiépített itthoni szervízhálózata, boltjai stb..

(#32) TRIvidore

TRIvidore
(tag)

A vágy 820. reinkarnációja, kérdés, hogy kinek... Ez is lehetne a cím :) Nem csoda, hogy zuhannak a HTC részvények, ez a készülék még tőlünk nyugatabbra, hol alacsonyabb a "sarc", még ott sem versenyképes. 110k-ért szürkeimportos áron lassan 32GB-s, 3GB RAM-os G3-at kapsz, hol van ez attól? :(
Igazából az M8s/Butterfly2 páros, az egyetlen versenyképes alternatíva majd' egy ligával feljebb, csak nehéz őket fellelni függetlenül hivatalos garival korrekt árcédulával...

Never say no to...@##%%£...Panda

(#33) Yayoh válasza maximilian4 (#31) üzenetére

Yayoh
(fanatikus tag)

M1 Note-ot is lehetett kapni Mall.hu-nál 65k-ért 2éves magyar garanciával... :)

[ Szerkesztve ]

(#34) blackrulz válasza Yayoh (#33) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

Csak az említett extrák mint ők hivatalos márka szerviz nélkül, ami igen drága mulatság valljuk be. Van nekem is noteom, nem rossz cucc semmilyen formában, de nem is etalon, jól felszerelt, viszi e egy feltörekvő kínai gyártó ne felejtsük el.

Ez a telefon viszont nálam ezer sebből vérzik, az ár nálam nem középkategóriás, a felszereltség viszont bőven az... Ha beesik a helyére akkor kiderül, visziont sláger termék nem hiszem hogy lesz belőle... Az viszont nagyon kéne már a htcnek....

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#35) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nagyon gyér lett
Nem értem mi van velük, olyan gyönyörű telefonokat csináltak, ebben az egy évben meg
Nem is értem, nem tudom felfogni

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36) Xaels válasza enginev3.0 (#35) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Sajnos ez az év nagyon elmegy. Ha nem gurítanak valami nagyot kövi MWC-re akkor szerintem hosszútávon búcsútinthetünk a márkának ebben a formában. Kellett nekik a RE szériára pazarolni az erőforrásokat. Vannak azért egész jó ár/érték arányú készülékeik, de azok sem feltétlenül frissek.

(#37) m1lan

m1lan
(senior tag)

Ha már nagy káva: itt javarészt a Boom Sound miatt akkora amekkora. Na de az M4 Aqua esetében mi indokolja az ormótlan nagy felső és alsó kávát?

Honor 8 Sapphire Blue

(#38) enginev3.0 válasza Xaels (#36) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

De semmi dolguk nem lenne

Olvasni az emberek véleményét és a szerint kiadni a telefonokat, vagy ránézni az anyagi helyzetükre, ők nem veszik észre hogy egyre kevesebb kenyeret tudnak venni minden nap? Ezt nem tudom felfogni, hogy tudják hogy a lehető legrosszabb az irány még is ezt folytatják, sőt, néha még rosszabb irányba fordulnak, de miért? Oké hogy női vezetőjük van, de valami logika legyen már (bocsi, ez gonosz volt)

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#39) blackrulz válasza enginev3.0 (#38) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

Igazából néha nekem az az érzésem hogy ők az apple wannabee-k akik csak flagshipbol akarnak elni.. Csak ez pl nekik nem igazán megy. Az alsóbb szegmens meg ott van csak igazából arra nem fektetnek hangsúlyt ahogy sokak szerint még kéne...

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#40) janeszgol válasza Márko88 (#13) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Látom a kedvenc márkád bénázik. Sajnos az enyémé is (Huawei). De jövő nyáron jár le az előfizum és mivel kiejtettem az LG G4-et, S5-öt, csak a Huawei P8 maradt (nem a lite). Illetve a P7 alternatívaként, ha nem lesz a P8 .

A HTC-nél az a gond, hogy kevés a jó vétel. Amit ma nyugodtan meg lehetne venni, ott is vannak kisebb kompromisszumok (M7, M8). Nem jó irány ez. A cikkben szereplő HTC teló ráadásul marha nagy és nem azért, mert 5.5 colos. Bár a - szeritnem - klassz dizájnt csak így lehet megtartani.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#41) retroid

retroid
(senior tag)

Mikor még lett volna valamennyi esélyük, hogy Apple szintre lépjenek se tudták elérni, hát mostmár esélytelen szélmalomharc az........ Nem is tudnám őket komolyan venni ha ezt állítanák magukról, hogy iPhone alternatívát kínáló cég..... Sztem egyre érdektelenebb a csúcstelefonjaik körüli mozgolódás is már.... Meg ugye pár éve csúnyán benézték a Windows Phone vonalat is ugye... Nem kell bemutatnom a 8S csúfos példáját, de a 8X sem lett az a klasszikus referencia WP telefon..... Évek óta ez a ezzel is próbálkozoks kísérletezgetek műsor van a HTC nél ami semmi eredményt nem hozott......... Samsung hiába kezd visszaesni mégis lapátolják a pénzt? Miért mert helyén van az eszük, kb mindig tudják mikor hova milyen telefon kell......

Samsung Galaxy S7

(#42) enginev3.0 válasza blackrulz (#39) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hát ezzel az m9 és társaival a felsőkategóriát sem kápráztatták el

(#43) takacsbotond válasza enginev3.0 (#42) üzenetére

takacsbotond
(őstag)

Azért ,ha azt nézzük elég durva, hogy mennyivel lejjebb mentek az árak.2 évvel ezelőtt a Sony Xperia Sp kezdett hasonló áron, most meg már csak az alsó kategóriába fér be.Nem érdemes ennyit kiadni egy készülékért!

Ki mint web, úgy adat.

(#44) rbertkrl

rbertkrl
(fanatikus tag)

Szerintem korrekt lett a Samsung árazását tekintve. A Samsungok nem is néznek ki ilyen jól(bár kezd unalmas lenni ez a One kinézet), ráadásul árban is ellőtték magukat. Persze a Samu megteheti HTC nem annyira kéne, hogy megtegye. Sajnos arra mennek(mennének), hogy hamarabb visszahozzák a NYERESÉGES HTC feliratot... Csak sajnos egyenlőre kétszer annyit buknak mint amennyit talán nyerhetnének(nem feltétlen profitra gondolok). Nem tudom elhinni, hogy ezt nem látja át senki a HTC-nél és még mindíg próbálják erőltetni a gyenge eresztés névre keresztelt készülékek, profitorientáció kombót. Remélem észbe kapnak, nem lenne jó ha kikerülnének a piacról, teljesen más szféra. Amúgy, nem kevés az az 1A-s töltő? Tetű lassan töltheti fel az akksit...

Huawei P9 Lite - Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#45) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

"HTC Desire-széria felső-középkategóriás phabletje"
-720p sima lcd?
-műanyag?
-tervezési, gyártási hiányosságok (dupla sim slot) és az azt záró fedél?
-kamera?
-Lollipop?

Hagyjuk.

►Desk◄►i5,8GB,R9280 ◄►Lap◄► i5,8GB,R9M375 ◄►Galaxy S8+◄

(#46) aelod

aelod
(PH! addikt)

Évek óta nem tud újat hozni a htc.
Persze a fanok azok fanok. Ez egy középkategóriás telefon jó drágáért.

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#47) enginev3.0 válasza aelod (#46) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Kozep/alsó kategóriából csak xiaomit vennék , semmi mást

(#48) Xaels válasza aelod (#46) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Azért Android vonalon hoztak pár dolgot. Első között OIS például. Sztereó előlapi hangszórók, majdnem full fém burkolat. Szoftveresen ott a Zoe, a Blinkfeed.

(#49) aelod válasza Xaels (#48) üzenetére

aelod
(PH! addikt)

True.
És azóta?
Nem fikázódás csak kérdezem.

[ Szerkesztve ]

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#50) Xaels válasza aelod (#49) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Ez idestova 2éve volt összesen. Azóta reszeltek még ezeken egy csomót. Tavaly Duo Camera, a Zoe-t szélesebb körben is elérhetővé tették nem csak a saját telefonjaikon. A Valve-el közösen megalkották a Re Vive VR szemüveget, Dot View tok ami fenomenális ötlet szvsz. Előlapi kamera fronton is odatették magukat.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.