Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    válasz Bone123 #32 üzenetére

    Arrol nem is beszelve, hogy ez a vekonysag-mania csak egy mestersegesen generalt marhasag, mig a nevetseges akkukapacitas valos problema. Miutan minden forumon, minden telefonnal mindenkinek a gyenge akksi a problemaja, szerintem a kutya meg nem szolalna, ha 2 millimeterrel vastagabb lenne a telefonja, de mondjuk 3000+ mAh. Söt, ekkora tepsiknel szerintem mar kifejezetten zavaro a vekonysag. Nem emlekszem most, melyik telefon volt az, amit neztem, de azt tudom, hogy kezbevettem, es olyan erzesem volt, hogy bamrelyik pillanatban összetörhetem a kezemben, ha kicsit erösebben megszoritom, mert a hatalmas meret ellenere alig volt valami sulya es marha vekony is volt.
    Raadasul ekkora meretü telefonoknal az akksiknak eleg nagy az alapterületük es nagyon vekonyak, szoval egy 1-2 mm-es vastagodas egy 5"-os kütyünel könnyen jelenthetne akar 150-180%-os akkukapacitast az eredeti merethez kepest, ami azert marhara nem elhanyagolhato.
    Engem speciel marhara nem erdekelne, hogy nem 7,5 mm a telefonom, hanem 9, ha cserebe duplaakkora akksi van benne.
    Plusz ha mar ugyis vastagabb, lehet, hogy belejükferne valami ertelmesebb kameraoptika is mindjart, ami megint nem mindegy (valakinek, engem mondjuk az nem különösebben erdekel..).

    Vagy ha mar annyira a vekonysagra akarnak menni, kövessek az Apple fele "zacskos" akkumlator megoldast, töltsek ki a helyet akksival, es ha nem kell a levehetö hatlap, mert eleg nagy az akksi (es akkor szerintem kevesebbeknel lenne szempont a cserelhetöseg is), akkor akar 0,5-1 mm növelessel is eleg nagy kapacitasnövekedest erhetnenek el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák