Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Azért szerintem az összegzésben elég egyértelműen le van írva, hogy miért kapta ezt a plecsnit és miért nem ajánlottat. Nem mellékesen ezért olvasunk tesztet, hogy kiderüljön, hogy olyan emberek szemében, akik már próbálták a különböző kategóriák különböző konkurenciáit, megállapítsák, hogy ahhoz mérten az épp teszten levő telefon mikyen. Gyanítom jobban fogják ezt látni, mint mi, akiknek van 1-2 telefonja és majd mi a specifikációk, vagy az MM telefonsimogatója alapján megmondjuk, hogy most jogos-e a tesztelő véleménye.

    Nekem speciel az árazás ott dől el, hogy az edigitalnál mennyibe kerül egy telefon és a Telenornál mennyi. Ha véletlen jó ajánlatban van megveszem szolgáltatónál, ha nem éri meg, akkor edigital. Na a HTC, bármennyire is szerettem volna már kipróbálni , egyszer sem tudott olyan ajánlatot hozni, hogy megérje megvenni, a Telenornál pedig például évek óta nincs is HTC a palettán. Ha olyan iszonyat jó lenne biztosan lenne. Hozzáteszem ha már fel van hozva a presztízs, ez már a Samsungra is igaz, azért S410-es telefont 80-ért adni példának okáért micsoda akkor? Annyi a különbség, hogy utóbbit viszik is.

    A megbízhatóság pedig szerintem használat függő, legjobb barátomnak van egymás mellett iPhone 4 és iPhone5S, a 4 most kezd döglődni, az 5S- pedig már kétszer cserélték és ennek is van baja. Másiknak a 6 tökéletes. Ismerősöm Samsung Note4-e tökéletes, másik ismerős egy éves Alphája folyamatosan lefagy és van minden baja, nekem anno a Wave 723-am pedig konkrétan egy rakat szar volt. Akkor ebből vonjon le valaki bármit is. Volt családban Huawei Y300, végig hibátlan volt, most van Y330, az is hibátlan, nekem van egy 4X-em, az is hibátlan és pont az Apple tulaj barátom kérdezte, hogy mennyiben volt a 4X, mert az i4 helyébe inkább újra Huawei-t szeretne. Na ezutóbbit csak azért írtam, mert valaki írta, hogy azóta vesznek Huaweit, amióta szigetek alakultak ki valamelyik szolgáltatónál. Nem, azért, mert a HTC elszállt, a Sony elszállt, a Samsung elszállt a Huawei pedig (igaz most kezd ő is) jó áron ajánlotta azt a teljesítmènyt, amit a többiek többszörös áron.

Új hozzászólás Aktív témák