Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapo83

    aktív tag

    válasz lezuvius #27 üzenetére

    "Szerintem az S7 csak egy mai kornak megfelelo S5..."
    Ezzel azért szerintem nagyon sokan nem értenek egyet.
    Az S5 egy kimondottan nem túl népszerű tagja volt a szériának.
    Az S6 hozott némi életet és újítást ( főleg az Edge ) de voltak hiányosságok is bőven.
    Az S7 pedig akár hogy is nézzük vagy próbáljuk tagadni de 2016 egyik legjobb telefonja lett és minden benne van amit hiányoltunk az S6-ból ( infra és FM rádió még jöhetett volna de ez még bocsánatos bűn ).

    Én akkor cserélek telefont ha értelmét látom a váltásnak.
    Az S5-öt nem tartottam sokra ezért nem is vettem meg.
    Az S6 Edge már egy alternatíva volt és mivel épp aktuális volt a készülékváltás meg is vettem, használtam szerettem ( bár a hiányosságok egyre jobban zavartak pl a bővíthetőség hiánya és a nem túl acélos üzemidő).
    Az S7 Edge pedig hozott szinte mindent amiért nyavalyogtunk itt a fórumokon:
    -A design csodaszép, azon csak kényelmi szempontból finomítottak és nem is sikerült rosszul
    -Erősebb hardver ( bevallom nekem az S6 sebességével sem volt bajom szóval az inkább csak a kornak szólt )
    -Nagyobb akku! ( és ez tényleg fontos elem volt sokunk számára )
    -Visszatért a microSD ( mindenki hiányolta és megint bebizonyosodott hogy nem lehet kiirtani a kis "dögöt" )
    -A kamera pedig végre letért a "megapixel gízdaság" útjáról.

    Ezek az igények teljesen mindegy hogy a felhasználóknál vagy a mérnököknél fogalmazódtak meg de végre azt kaptuk amit akartunk.

    [ Szerkesztve ]

    A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

Új hozzászólás Aktív témák