Hirdetés

2017. július 20., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Helio P10 még mindig? :U A P20-at miért nem használja senki szinte...?

Eladó cuccok: https://goo.gl/BGtlXx -> Yulong DA8 II, Vero 2 KODI médiabox, TFZ Series 1S fülhallgató

(#2) rdt89

rdt89
(őstag)

Kicsit olyan 2012-es beli kínai telefon kinézete van, a Zopo C3-om nézett ki így kb. de ettől függetlenül én kíváncsi vagyok mit fog mutatni a valóságban. :)

(#3) pusszycat

pusszycat
(PH! addikt)

Tetszenek a 2 kijelzős mobilok, plusz funkciók, most akkor koppintják az LG-t? :U :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#4) atike

atike
(PH! kedvence)

Hoppá.

Legyen jó. LG mit szól? :)

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#5) Csapo83 válasza atike (#4) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

A Xiaomi Mi Mix-et leszámítva semmi saját ötlet vagy innováció nincsen a kínai telefonok közt és sajnos a sorba a HTC is beállni látszik. Ennyire nincsenek saját ötletek???

S7 Edge

(#6) Csarli85

Csarli85
(fanatikus tag)

Tetszik ez a két kijelzős megoldás, viszont hátulról szerintem nagyon hasonlít az s6-ra.

Rózsikamama & Bucii Galaxy S6 Edge, Galaxy Tab S10.5

(#7) Csapo83 válasza sheratan (#1) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

Biztos meg van rá az okuk csak nem kötik az orrunkra :DD

S7 Edge

(#8) Csapo83 válasza Csarli85 (#6) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

Veszünk két nagy márkát, összeollózzuk belőle ami tetszik és eladjuk a jónépnek hogy mi ilyet is tudunk.

Pont egy HTC-től nem ezt várná az ember......

Hajrá HTC!!! Csak így tovább..... :R

[ Szerkesztve ]

S7 Edge

(#9) kriver válasza Csarli85 (#6) üzenetére

kriver
(tag)

Akkor nem csak nekem tűnt fel. :D
Ez a kiemelkedő kamera dudor szándékosan úgy lett tervezve, hogy úgyis tokot vesz rá a user?
Ez vonatkozik minden egyéb gyártóra is. A boom sound-ot lehagyták, és a biometrikus szenzor gondolom megy a kijelző alá. Csak legyen rendesen merevítve a váz, mert első látásra eléggé bendgate esélyes.

(#10) slimshady

slimshady
(senior tag)

Már csak egyet kell aludni és kiderül mit mutatnak be. Kíváncsian várom. Ideje lenne a HTC-nek összeszednie magát.

üdv.: SlimShady

(#11) Csapo83 válasza slimshady (#10) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

Hát ezzel elég nehéz lesz....

S7 Edge

(#12) atike válasza slimshady (#10) üzenetére

atike
(PH! kedvence)

Ez kb minden új HTC telefonnál így van. Aztán meg valahogy mégsem sikerül az az összeszedés. És mégsem húzzák le a rolót... :) Valamit tudnak.

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#13) Csapo83 válasza atike (#12) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

Talán abból élnek hogy voltak szép idők és sokan reménykednek még bennük. Nekem is nagyon tetszettek a régebbi HTC mobilok mert megvolt az egyéniségük ( hardveres részre felesleges lenne kitérni mert abból csak egy gyártó volt a sok közül aki kb ugyan arra a cuccra épít ).
Ha láttál egy HTC-t akkor egyből tudtad hogy "ki fia borja", de ha ezt megnézed akkor előröl LG, hátulról Samu.
0 identitás, 0 innováció.

Biztos el fognak adni belőle de nem hiszem hogy kihúzza a céget a slamasztikából....

S7 Edge

(#14) lezuvius válasza Csapo83 (#13) üzenetére

lezuvius
(őstag)

+1 egy HOX vagy egy Sensation/Desire/M7/Butterfly/M8/M9 egyedi megjelenésü jól összerakott és fasza telefonok voltak, erre a 10-el beálltak a tucat kinézetū telók sorába és elveszett az egyediségük.

Sent from a Htc 10

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#15) Csapo83 válasza lezuvius (#14) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

Így kell egy "prémium" márkát tönkretenni...

S7 Edge

(#16) Xaels válasza Csapo83 (#5) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Nem mintha a Mi Mix saját ötletük lett volna...

Ez meg rettenetesen ronda.

ChinaPhone AntiChrist - Owner of the Samurai Bear (XVS650A Custom)

(#17) djkakukk válasza lezuvius (#14) üzenetére

djkakukk
(fanatikus tag)

Hát ja, ha a Sensation formáját beraknák a péklapátok alá, príma cucc kinézetük lenne.
Mehetne előre a sztereó hang'fal', elférne az értesítő led, szenzorok, kamera, mittudomén...

Ide csak olyasmit lehet írni, aminek a CSALÓK örülnek - Eladó cuccok: djkakukk.hu/shop - A szerencse 99% véres veríték - Az a lényeg, hogy az iPhone-ban is Samsung akku van - A 'bejelentkezés' nem egyenlő a 'privát nézéssel' - OP3

(#18) Quqesz

Quqesz
(PH! kedvence)

öööööö ez elölről lg,hátulról samu...........jaj,ennyire telik már csak a htc-től?!

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#19) Csapo83 válasza Quqesz (#18) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

kb 2015-2016 feléig még többé kevésbé tartották magukat a gyártók a saját formavilágukhoz de ami azóta van az egyre rosszabb...

Lehet hogy én vagyok a "hülye" de egy Samu nézzen ki úgy mint egy Samu, egy LG mint egy LG, Egy iPhone meg úgy ahogy akar...

Ha pl az S8-ról lekerül a fizikai gomb akkor azzal biztos nem lopják be magukat a szívembe, mert az már részévé vált a Samunak ( pont úgy mint ahogy az LG hátsó gombjai ).

Eddig nagyon kevés saját gondolatot láttam a gyártóktól és nagyon sok ötletlopást.

2017 remélem hogy nem a Klónok és Hibridek éve lesz...

S7 Edge

(#20) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Akár sikeres is lehet.

(#21) lezuvius válasza djkakukk (#17) üzenetére

lezuvius
(őstag)

Nekem a HOX/M9 kulsejeben Snapi 835,csucs kamera,10 DAC-ja,M8 BoomSound stereo hangszorok es egy 3300mAh-s akku...tul sokat kerek? :F Najo mondjuk meg ha engednek benne az FM radiot hasznalni, akkor meglenne a kovetkezo telom :D

(#22) batai15

batai15
(PH! félisten)

rohadt sok értelme van ennek a másodlagos kijelzőnek, főleg egy nagyméretű phablet esetén ahol még kényelmesen el se tudja az ember érni.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#23) Csapo83 válasza lezuvius (#21) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

Tavaj S6 Edge telefonom volt, voltak hibái nem is kicsik de együtt lehetett élni vele. A váltásom fő oka az volt az S7-re hogy a Samsung meghallgatta a felhasználók nyavalygását és azon változtatott és úgy ahogy azt szerettük volna. Szerintem ez az az irány ami miatt még a Note balhé után is stabil bázisa van a cégnek és remélem hogy ha az S8 pl valami totális forradalmat is hoz akkor ismét lesz egy S9 ami a felhasználói tapasztalatok és igények szerint frissül.

Ez az összeollózom amit más csinál és dobom a saját dolgaim című dolog nagyon nem tetszik. Főleg hogy tudjuk hogy lenne mihez nyúlniuk és nem kellene megint feltalálniuk a kereket....

[ Szerkesztve ]

S7 Edge

(#24) Quqesz válasza Csapo83 (#19) üzenetére

Quqesz
(PH! kedvence)

+1

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#25) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)

Hátulja tiszta Samsung

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#26) KYZRR válasza enginev3.0 (#25) üzenetére

KYZRR
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem is az S6 ugrott be, nagyon hasolnó a kamera lencse kiemelkedése.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#27) lezuvius válasza Csapo83 (#23) üzenetére

lezuvius
(őstag)

Azert az meg sem fordult benned, hogy az a meghallgattuk a felhasznalok igenyeit dolog tulajdonkeppen csak a sajat maguk altal generalt piaci resre kiadnak egy telefont? Szerintem az S7 csak egy mai kornak megfelelo S5...

Manapsag igazan egyik gyarto sem hallgat a felhasznalokra, inkabb hianyokat csinalnak, amiket egy S-jelu vagy egy next gen. potol kesobb.
Majdhogy nem mindegy milyen telod adnak ki a gyartok ha van mogotte kello korites. Pont a Htc a legjobb pelda erre, mivel toppon voltak de elhanyagoltak a marketinget es kb. csak a szakmai hypeban biztak. Ellenkezo peldanak meg ott a Huawei, aki meg kezd igencsak elegge eroteljesen a csapbol folyni.

[ Szerkesztve ]

(#28) jacis

jacis
(PH! kedvence)

Egy igazán eredeti készülék. Gratulálunk hozzá :)

Samsung Galaxy S7 edge

(#29) janeszgol válasza batai15 (#22) üzenetére

janeszgol
(PH! addikt)

Mindenképpen kétkezes már alapból ez a méret. Szerintem jó ötlet a másodlagos kijelző. (LG V10, V20, LG X-Screen.)

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#30) Csapo83 válasza lezuvius (#27) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

"Szerintem az S7 csak egy mai kornak megfelelo S5..."
Ezzel azért szerintem nagyon sokan nem értenek egyet.
Az S5 egy kimondottan nem túl népszerű tagja volt a szériának.
Az S6 hozott némi életet és újítást ( főleg az Edge ) de voltak hiányosságok is bőven.
Az S7 pedig akár hogy is nézzük vagy próbáljuk tagadni de 2016 egyik legjobb telefonja lett és minden benne van amit hiányoltunk az S6-ból ( infra és FM rádió még jöhetett volna de ez még bocsánatos bűn ).

Én akkor cserélek telefont ha értelmét látom a váltásnak.
Az S5-öt nem tartottam sokra ezért nem is vettem meg.
Az S6 Edge már egy alternatíva volt és mivel épp aktuális volt a készülékváltás meg is vettem, használtam szerettem ( bár a hiányosságok egyre jobban zavartak pl a bővíthetőség hiánya és a nem túl acélos üzemidő).
Az S7 Edge pedig hozott szinte mindent amiért nyavalyogtunk itt a fórumokon:
-A design csodaszép, azon csak kényelmi szempontból finomítottak és nem is sikerült rosszul
-Erősebb hardver ( bevallom nekem az S6 sebességével sem volt bajom szóval az inkább csak a kornak szólt )
-Nagyobb akku! ( és ez tényleg fontos elem volt sokunk számára )
-Visszatért a microSD ( mindenki hiányolta és megint bebizonyosodott hogy nem lehet kiirtani a kis "dögöt" )
-A kamera pedig végre letért a "megapixel gízdaság" útjáról.

Ezek az igények teljesen mindegy hogy a felhasználóknál vagy a mérnököknél fogalmazódtak meg de végre azt kaptuk amit akartunk.

[ Szerkesztve ]

S7 Edge

(#31) Medocsabi válasza Csapo83 (#15) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Még mindig megvan a fiókban az m7esem...imádtam.És mekkorát szólt a maga idejében??!! igazi no1 prémium teló volt.küllemre még most is bejön,csak 5,5" után már kicsi :)
de ezek a htc telefonok mostanában.... :(

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#32) Csapo83 válasza Medocsabi (#31) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

Pont ez a nevetséges!
Bőven lenne mihez nyúlni a HTC-nek.
Ez a majmolás meg szánalmas...
Ha egy kezdő cégről lenne szó akkor még legyint az ember hogy majd megtalálják a saját vonalukat, de a HTC....

[ Szerkesztve ]

S7 Edge

(#33) lezuvius válasza Csapo83 (#30) üzenetére

lezuvius
(őstag)

Abban egyet ertek, hogy az idei evben az S7 dobogos telefon lett :)

Visoznt az S7 meg igenis csak egy mai kornak megfelelo S5. Mondhatjuk ugyis, hogy uj kontosbe csomagolt :) Ha az S5 tudasa (MicroSD,Vizallosag,nagyobb akku) kerult volna az S6 kulsejebe, akkor most mivel adtak volna el az S7-t? Persze jobb abban a tudatban lenni, hogy mi formaljuk a piacot :)

(#34) Medocsabi válasza lezuvius (#33) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

De mondjuk ez az 'újracsomagolás' kb mindengyik samsung telefonra igaz....

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#35) Csapo83 válasza lezuvius (#33) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

Pont az a gond hogy igazán új dolgot kitalálni úgy hogy az ne menjen jelentősen a használat rovására egyre nehezebben megy a gyártóknak.
Az meg hogy egy fejlődési folyamat látható az S5->S6->S7 vonalon szerintem egy természetes "evolúció".
A gyártó így legalább megőriz valamit a régebbi készülékei vonásaiból. Ha megnézel egy Galaxy S-t akkor el tudod képzelni hogy hogyan lett belőle az évek múlásával S7. Ugyan ez van pl Apple fronton. A HTC készülékeknél viszont úgy néz ki hogy ez megszűnik és olyan lesz mint egy identitásától megfosztott LG V20 amit egy részeg pillanatában meghágott egy Galaxy S6.

[ Szerkesztve ]

S7 Edge

(#36) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Esküszöm, ha még egyszer meglátom, hogy új telefonba P10-et tesznek akkor bannolom magam az életből... Itt van már a P30-is nemsokára ezek meg 2017-ben is ezzel szenvednek.. Ez a készülék eléggé Note7, de azért nagyon érdekel, hogy mit fundáltak ki.

Finn the human --> Huawei G8

(#37) Csapo83 válasza Matada2.3 (#36) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

Akkor kezdhetsz készülni a "Bann"-ra :DD
Amíg találnak jóárasítva valami kínai raktár pincéjében, addig pakolják az ötlettelen telefonokba.

S7 Edge

(#38) no more

no more
(PH! addikt)

Úr isten... mi van már veled HTC? Hol a régi készülékek egyedisége? Most már beálltok ti is a tucatkínaiak közé másolni a nagyokat? Ne mááááááááááááááár!!!!! :W

Komolyan, minden egyes új HTC telefon megerősít, hogy rohadt jól tettem, hogy M7-ről S6-ra váltottam. A következő telefonom is Samsung lesz...

[ Szerkesztve ]

"Az ökölvívás az önvédelem nemes művészete."

(#39) djkakukk válasza no more (#38) üzenetére

djkakukk
(fanatikus tag)

Van még pár eladó Samsung Note 7... ;]

Ide csak olyasmit lehet írni, aminek a CSALÓK örülnek - Eladó cuccok: djkakukk.hu/shop - A szerencse 99% véres veríték - Az a lényeg, hogy az iPhone-ban is Samsung akku van - A 'bejelentkezés' nem egyenlő a 'privát nézéssel' - OP3

(#40) Matada2.3 válasza Csapo83 (#37) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Nagyon gáz, remélem nem igazak a hírek, hátha maradhatok itt még egy picit ;]

Finn the human --> Huawei G8

(#41) Duliee válasza Csapo83 (#23) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Tavaj?

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar |

(#42) Swinegod

Swinegod
(tag)

Mért kell még Helio P10-et használni? Oké, korrekt kis SoC, de mégis csak 2017 van... Már lassan minden kínai márkának van X20-as telefonja, ezek meg a P10-el szarakodnak, mikor van már P20 és P25 is...
Meg mi ez, HTC Galaxy V20? Valami egyediséget kérem szépen...

Xiaomi Redmi Pro Silver (128/4) Miui 8, China Dev. | Acer Aspire V Nitro (Eladó) | MSI, Lexus, (mostmár) AMD fan

(#43) Luck Dragon válasza janeszgol (#29) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Hát, elsőre ígéretesnek tűnik. Bár előre borítékolom hogy nálunk nem lehet majd kapni, vagy tipikusan HTC-s arany áron.

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#44) Csapo83 válasza Duliee (#41) üzenetére

Csapo83
(fanatikus tag)

Bocsi ott a pont :DDD

ly

Beírok magamnak egy katonás jegyet nyelvtanból :DD

[ Szerkesztve ]

S7 Edge

(#45) Zitta válasza Csarli85 (#6) üzenetére

Zitta
(őstag)

Ez egy HTC S6 V20 Edition! :Y

Samsung Galaxy S6 64GB White, Moto X 2nd Gen. Black Leather, Sony Xperia Z3 Compact LTE Tablet, Moto 360 2nd Gen 46mm

(#46) djkakukk válasza Zitta (#45) üzenetére

djkakukk
(fanatikus tag)

HTC S6 V20 Edition TDi Velorex. :P

(#47) A 2. Vesztes válasza sheratan (#1) üzenetére

A 2. Vesztes
(senior tag)

Tudod, tele van vele a padlás!! A HTC meg nem igen csinálhat nagy beruházásokat! Nem is tud talán.
Mindenesetre a P10 nem rossz, az újaknál max a fogyasztás a különbség hétköznapi használatban. (Az persze nem utolsó szempont!!)

Vuff!

Iphone 7plus + HTC ONE M9+(RETIRED IRON-CLAD GENERAL) + Feketeszeder Q10 + Icipicipuha Lumia 5 + iPad Er2

(#48) Diokhan

Diokhan
(őstag)
LOGOUT blog

Az élő streamen nincs rendesen hang, csak annyit hallani amit a közönségmikrofonok vesznek, azoknak, akik beszélnek és a videóknak nincs hangja, és az élő csevegést letiltották... Szép, mondhatom...

[ Szerkesztve ]

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában. | K-B. T.!!!!!!!!!!

(#49) joey04

joey04
(PH! félisten)

HTC U Play

HTC U Ultra

"Nagy májer az Apple, de mi nem rabok akarunk lenni hanem szabadok. Ezt már több mint 150 éve Petőfi is megírta."

(#50) Diokhan válasza joey04 (#49) üzenetére

Diokhan
(őstag)
LOGOUT blog

Megmondom őszintén nem tudom, mit gondoljak. Én a HD2 óta vagyok HTC rajongó, de ettől most úgy érzem, hogy valami nagyon hatalmasat zuhant a HTC a szememben. Ezekbena telefonokban semmi nincs meg, amiért én korábban rajongtam. Nincs előlapi sztereo boomsound hangzás, nincs jack...
Mintha össze gyúrták volna a Samsungot és az iPhone-t.

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában. | K-B. T.!!!!!!!!!!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.