Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leslieearth

    tag

    válasz dussy #527 üzenetére

    hát... van ugye a huvinak a Phone Clone app-ja. az 1-1ben áttett mindent a 8-ról a play-re. a gond az egésszel, hogy nem minden app szerette ezt, volt 2-3 amiket törölni majd telepíteni kellett, hogy jó legyen.

    ami icipicit negatív, h egymás mellé téve a 8-nak szebb, kontrasztosabb a kijelzője, mellette a play mattnak tűnik. illetve ami a 8ra nem volt sose jellemző, itt-ott megröccen a rendszer. de az biztos, h nekem ennyiért bestbuy :)
    amúgy átlag férfikézzel is nagy a play. nem egykezes telefon. a notch engem nem zavar, eltüntettem. amivel nem tudok most elsőre a meglepetésen kívül mit kezdeni az az, hogy Polaroid napszemcsiben nézve a kijelző állítva tök sötét, fektetve oké. eddigi telóknak ez pont fordítva volt. fura...
    a belakás nagyjából megvolt, a viber akadékoskodik még kicsit, mert messenger hangon szól, újraraktam azt is, kiderül volt-e értelme.

    laszlofme:

    tokot néztem 2 v 3 mobilos boltban, nincs, így meg kell várnom, hogy távolkeleti barátaink rettentő gyorsan megküldjék (ami még ki sem néztem igazából :) ) flip tokban gondolkodom, a 8-n is az volt, véd elül-hátul

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák