Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    válasz Zsoleszhun #15 üzenetére

    Igeen, meg még eladod a kocsi alól a kerekeket és még 250-nel olcsóbb.. :DDD Nem tudom mennyire releváns egy majdnem 4 hónapja piacon lévő telefon "összekuponozott" árát összehasonlítani egy most piacra lépő telefonéval..A samu nyitóára hivatalosan 489.990 Ft volt, a honor 20 ropival olcsóbban nyit. Az, hogy akárki hogy könyörgi, vonja össze, többszörözi a kuponokat, az szerintem egy másik kérdés..Hivatalos nyitóárat a nyitóárral.. :U

    Továbbra is tetszik a telefon, szívesen használnám! Ez a kijelző/előlap arány azért még mindig brutál. Külön öröm a 3d-s arcazonosítás! A huawei-jel közös jellemzőket - a szoftvert tekintve - személy szerint pozitívnak tartom, meg úgy igazából a cikk hangvételével sem értek egyet annyira..Most miért kéne minden áron a huawei-jel szembemennie a honornak? Azé, hogy még a huawei-t szerető felhasználók se találják meg ebben a telefonban a számításaikat, vagy kevésbé legyen ismerős nekik? Hülyék lennének szerintem..A szoftver maga jó és gyors gondolom, most az, hogy ez igazából egy EMUI, én pont örülök neki..Fotókat nézve, ennél kb. nem kell jobb, mindenre is elég, főleg nekem..Egyedül az akksi méretéért és a melegedésért kár egy picit, de az meg részben a qualcomm és a pöpec samu node sara..Akksi időért meg kárpótol a 100w-os adapter, ami ugye bent van a dobozban, a kábel és a tok mellett khm...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák