Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barnapapa

    csendes tag

    Mit jelent a számodra a Honor márka?

    Próbálom figyelemmel követni a mobilgyártókat, és jó látni hogy vannak még olyan gyártók mint pl. a Honor mely évről évre egyre jobb készülékeket dob piacra, de mégis megfizethetőek a termékeik, a cég fiatalos arculatát is kedvelem, valamint az új logó mely egy husky-t ábrázol, egyszerűen szuper. Az első komolyabb okostelefonom egy Honor 8 volt, és nagyon nehéz volt tőle megválnom.

    Mit csinálnál, ha téged vinne ki a Honor Londonba?
    Még nem voltam Londonban, szívesen kimennék és szerintem nem véletlen hogy Londonban lesz a bemutató, gyönyörű város és gondolom a fotós képességeken lesz a hangsúly a stílusos készülékház mellett az új készüléken. Biztos rengeteg képet és videót készítenék és ennék egy jó angol reggelit is.

    Kiknek és hogyan mesélnél erről az utazásról?
    Szívesen feltölteném a képeket és videókat amiket kint készítenék a közösségi oldalakra. Instagram, Facebook, Youtube mindet napi szintem használom és szerintem ha sikerül elnyernünk egy ilyen remek lehetőséget, hogy egy ekkora nemzetközi vállalat eseményére kiutazzunk, igenis vegyük a fáradtságot és osszuk meg élményeinket barátainkkal, családunkkal, ismerőseinkkel és legfőképpen mindenkivel aki kedveli és szereti a Honor márkát és termékeit.

Új hozzászólás Aktív témák