Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz qltsar #4870 üzenetére

    "- viper4android van 8.0-ra?"
    Kiderult, hogy meg (?) nincs (mert 64bit-es audio drivereket hasznal itt a Huwaei).

    "hogy a rakba tudom beallitani, hogy a lockscreen-en is ugyanaz ..."
    Kiderult, hogy sehogy: Huawei kivette ezt a feature-t az EMUI-bol ... az eszem megall ... :(

    A proto8 kernel-hez tartozo Spectrum profile-ok frissultek tegnap es az injector le lett cserelve ProtoSSC-re:
    - reboot utan is megjegyzi a valasztott profile-t
    - cpu/gpu/ram max freq per profile feature :)

    2 oraja huztam le a toltorol, battery profile kivalsztva es felbontas HD-re cserelve FHD-rol (nincs szemmel lathato valtozas a proto8-nek koszonhetoen). Nagyon kivancsi vagyok milyen eredmeny lesz :)

    "Az adaway-en kivul mi a gyakorlati haszna ezeknek? Xposed-dal mit csinalsz?"
    A weathernow gondolom onmagaert beszel, xposed a Jasi patcherhez (olyan mint a Lucky patcher, ha nem ismered, akkor nem kell neked :) ) kell, masra nem tervezem.

    "Kirin 659-bol szerintem tulgyartotta magat Huawei."
    Te jooooo eg! :) Mi a jo-feneert csinalnak ennyi keszuleket?!

    "970 (összes flagship) meg a következő entry level Kirin 660? nem lesz nyitható."
    Es igazad van: nagyon sotet a jovo a Huwaei haza tajan a jovore nezve, ugy nez ki, hogy minden nemu idegen-kezu fejlesztes ellen vannak (nem lesz source kod, zarolnak mindent, stb). Ami egy oriasi palfordulat az elmult evekhez kepest :( Igy valszeg ez lesz az utolso Huawei telom. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák