Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotyman

    újonc

    válasz b.daniel #105 üzenetére

    Én pontosan ugyanezt tervezem: a G2-röl (és egy Samsungról) váltanék erre.

    Külön köszönet a szerzönek, hogy a cikkben meg lett említve a 2 SIM-Slot hálózati képessége külön-külön, mert gyakran hiányzik a teszteknél, hogy a 2. SIM-slot 3G/4G képes-e. Sokan vannak hasonló cipöben, mint én, hogy nincs hosszú ö ill. ü betüjük és hogy a két SIM kártyás telefon a sok külföldre járás miatt kell. Mivel természetesen mindkét országban szükségem van legalább 3G-re, amihez nem szeretném cserélgetni a kártyákat, ez a funkció alapvetö elvárás számomra és nem sok telefon teljesíti (LG Dual-ok vagy Lenovok jó része pl. nem...)

    Kérdéseim, hátha valakinek van az alábbiakkal kapcsolatban tapasztalata:

    - A G2 nekem többek között a remek ablakos tok miatt jött be, de arról nem találok információt, hogy a Honor 7-nél ez hogy müködik: lezár-e a telefon, ha lecsukom az ablakos tokot és felébred-e, ha kinyitom?
    - A másik kérdésem, hogy vannak-e külön alkalmazások, amik müködnek becsukott tokkal a kis ablakban (pl. mint a zenelejátszó az LG G2-ben).
    - Milyen információ van a késöbbi szoftveres frissítésekkel kapcsolatban? Számítotok-e rá, hogy megkapja a készülék a 6.0-ás androidot? (A G2 elvitathatatlan elönye volt, hogy 2 évvel a piacra dobás után is kijött hozzá gyári frissítés.)

    Ha már regisztráltam ennyi év passziv hír-, teszt- és fórumolvasgatás után, akkor megragadom az alkalmat, hogy megköszönjem az eddigi évek során átadott információkat a szerkesztöségnek és a fórumozóknak. Annak ellenére, hogy sosem szóltam hozzá, 8-10 éve elégedett napi szinten visszajáró olvasója vagyok a mobilarenának és az is maradok. :)

Új hozzászólás Aktív témák