Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxminator

    senior tag

    válasz koxminator #4107 üzenetére

    Nos urak, működik a Galaxy Gear Fit a telómmal! Nem is volt vele túl sok gond, mondhatnám, egyszerű volt a művelet:
    Először is átolvastam az xda fórumot, a nem-Samu telókra vonatkozó részt. Előkészültem, letöltöttem a 2 db apk-t, majd úgy döntöttem, hogy megveszek egy ilyet. Kipróbáltam a T-nél, de sajnos nem kapcsolódott a telefonon (Honor 6 Plus) levő (xdaról nem-Samu telókra letöltött) Gear Fit Managerhez. Hazajöttem, KIES3 letölt, óra fel, driver fel. Közölte, hogy ND2-es a rajta levő fw és van OA2-es. Lefrissítettem. Újból kapcsolódás, siker, látja, mukod! :C
    Beállítottam, hogy milyen értesítéseket jelenítsen meg (Touchdown email kliens is, és működik is!), és most van örö bb bódottá!

    Viszont tegnap még volt, ma már nincs! online 30% kedvezmény. Tehát akinek ilyen kell, az még Auchanban pótolhatja holnaptól, mivel 29.999 Ft-ért fogják adni, és május 7-20-ig 15% kedvezmény még lesz is rá (amíg a készlet persze tart) - ez nem a reklám helye, csak gondoltam, szólok, ha még érdekel valakit.

    Ja, és persze mindenki saját felelősségére, nem garantált, hogy másnak is fog működni, sima Honor 6-oson meg főleg ki tudja! Engem aztán senki ne szídjon! :N

    [ Szerkesztve ]

    Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

Új hozzászólás Aktív témák