Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezekiel Ston

    senior tag

    válasz csien #320 üzenetére

    Szerintem a 4G-s vakítást haggyuk...szép, jó száguld stb stb, de elég ide a 3 is...Igazából a felsorolt három versenyző közül el kell döntened melyiket akarod, mert mindhárom teljesen teszi a dolgát...talán (Én) a Xiaomi Redmi Note 4G-re azért vajaznék, mert még soha se fogtam a kezembe, de sokat rebezsgetik hogy mennyire csoda egy masina...Apropó csoda...A honor 3c szintén egy elég jó választás, (nekem az van) nem csalódsz benne...-sztem...de persze ez csak 3g-t tud...Face, telózás, emailozás, webböngészésre tökéletesen teszi a dolgát...mellesleg a 2gb ram is segít ebben...A frissítés talán idén még megjön a honorra de őszintén szólva nem kell aggódni miatta, mert a telefon tökéletesen meg van csinálva...a verzió meg majd jön. Nekem amióta megvan egyszer se kellett kivenni az akksit, újraindítani, romolgatni stb stb szóval nekem bejött...Olvasd el a részletesebb leírást még a telóról, meg itt fórumon akinek van még kérdezd meg tőlük is mi a véleményük a készülékről...Én itthon vettem 2 év garral, és meg vagyok vele elégedve annyira, hogy asszony is ilyet nyúz.... ;)

Új hozzászólás Aktív témák