Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    sziasztok,
    szerdán érkezik a 8x, ha nincs ellene kifogásotok itt szeretném addig feltenni a kérdéseim, amíg ott be nem indul a topik

    1) kínából rendelt telefonra is elérhető a +1év garancia? olvastam valami olyasmit, hogy ezekre lehet kérni +1 évet, csak neten kell regisztrálni a vasat

    2) Honor telefonokra is elérhető a sötét-mód? ami ugye a telefon, üzenetek, beállításokat rakja át ilyen sötétszürke nézetre (mate 10 pron láttam ezt, viszont 20 lite-on már megint nem, pedig azon emui 8.2 volt, valahol az akkumulátor részen láttam ezt a kapcsolót, ha jól emlékszem)

    3) érdemes a futó alkalmazások optimalizálását kikapcsolni, vagy 4 gigán jól végzi a dolgát a rendszer?

    4) aki tud manuálisan apk-t telepíteni, kipróbálná a youtube vanced-et? ez egy módosított youtube app, teljesen fekete móddal (nem a gyári-féle sötétszürkével), reklám mentesen, és fut is szépen a háttérben, lezárt képernyőn is. mtk-s tableten ment a belépés, viszont meizun (szintén mtk cpu) már nem, pedig felment előtte a MicroG is

    5) nekem is kérdés, hogy melyik üvegfólia ajánlott? valami olyasmi érdekelne, ami kiér a szélére is, lekerekített, a gyári mezei fólia meddig bírja? 1 hónapig, vagy fél évig is ott marad szépen?

    egyenlőre ennyi, köszönöm!

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák