Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gülredy

    tag

    Sziasztok,

    Egy Honor 10-est használok emui 8.1.0-val.
    Patch version: COL-L29 8.1.0.146 (C432patch02)
    Actual version: COL-L29 8.1.0.146 (C432)

    Proléma:
    Amikor be van kapcsolva az AI kamera mód, és portrét készítek (az AI kamera felismeri, hogy portrait) akkor az első két kép készítése után nem működik a kamera gomb. A probléma nem sporadikus, bármikor reprodukálható, többször is leteszteltem.
    Ez a probléma más AI módnál, (pl, kék ég, szöveg stb) nem okoz gondot, végtelenszámú fotót tudok készíteni, viszont portrait módban mindig a második kép elkészítése után jelentkezik.
    A szoftware-es kamera gomb maga nem változik meg, megnyomásra ugyan úgy reagál (benyomódik) viszont újabb képet már nem készít. A hangerő gombot beállítva fotó elkészítéséhez szintén ugyan ezt produkálja.
    Ez a bal oldalt alul látható apró előnézeti képről is látszik, és az albumba lépve is, hogy a második kép után már nem készül újabb kép.
    Hibát, vagy bármi más üzenetet nem ír, tárhely még van bőven.

    Próbáltam már törölni az alkalmazás beállításoknál törölni a cache-t és az adatokat is.
    Továbbá a kamera beállításain belül már a gyári beállításokat is visszaraktam.
    Egyik sem adott megoldást a problémámra.
    Továbbá a jogosultságokban is megnéztem mi használhatja a kamerát (hátha valami software összeakadás végett van) de a kötelező gyári alkalmazásokon kívül semmi másnak nincs joga használni a kamerát.
    Próbáltam többször is újraindítani (sőt szombat estkénként alapból újraindul mindig mert be van ütemezve)
    Az opciót, hogy a telefont visszalövöm gyári beállításokra még nem próbáltam, de ezt csak végszükség esetén tenném meg.

    Körülbelül azóta jön ez a probléma, amióta felraktam a legutóbbi patch-et (pubg fixeket tartalmazót).

    Tapasztalt bárki más ilyet? Van valami megoldás a problémára?

Új hozzászólás Aktív témák