Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz ollie #487 üzenetére

    Érdekes de pár képnél a Huawei színvilága és megoldása jobban tetszik.....Van amiben a Samsung jobb, de itt telefonokról van szó és összességében számít a kijelző, az akkuidő stb stb....a kamera is szempont ebben az árszegmensben, DE nem mindig ez a döntő. Van pár sznob ismerősöm akik csak flagshipeket vesznek, de a kamera a legutolsó szempont náluk.....Apple és Samsung a 2 vezető márka náluk....innen választanak....pedig se akksiban, se kamerában nem nyerő az Apple...Samsung jó kamerában, de akksi az csak kullog a Huawei mögött......a P20 széria az előlapi ujjlenyomatolvasó miatt egyáltalán nem kéne, és még ha ráfizetnének nekem a Mate10 Pro-ra akkor sem váltanék mert annyira jól néz ki szerintem , hogy ez a P20 széria nem éri utol....Majd ősszel a Mate20-szal meglátjuk mit alkotnak. :K :R S9 fórumban olvasom hogy van aki manuális 30% fényerővel gyíkoskodik a telóval és merül mint a titanic....szóval mindenhol vannak gondok. az hogy play áruházból vagy más forrásból bugizni fényképező appot és HDR+ meg HDR++ fícsörrel lőni pár képet hát nem elterjedt szerintem.....átlagember a gyári appot használja...inditom, automata módban katt és katt......ott mutasson jót egy telefon...az a mérvadó.

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák