Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    válasz Ti^Em #344 üzenetére

    Idézem magamat: (#341) Korbel78
    "De, mint korábban is mondtam, hogy csupán egy forrásra hagyatkozva véleményt alkotni, főleg úgy, hogy az adott képek "készítéséről" semmit nem tudok nagy botorság lenne. Ezért is szoktam sok, különböző tesztet megnézni (nem csak videót) és az után véleményt alkotni."

    "Eloszor eloadod azt a dumat hogy ki tudja milyen beallitasokkal keszultek a kepek" Hoztam példát arra, hogy miért jó tudni, hogy milyen beállítások mellett készültek a képek.
    "majd pedig en higyjem el hogy az altalad linkelt videoban korrekt az osszehasonlitas ugy hogy en nem ellenorizhetem..." Mint írtam, nem kell elhinni. Forráskritikát kell alkalmazni, illetve más forrásokkal össze kell hasonlítani.
    A vége a kedvencem. :K
    "Szerintem zarjuk le ezt. Majd ha tudod mit kell nezni lesz ertelme errol tarsalogni."
    Abban mindenképpen igazad van, hogy jó lenne, ha mindenki annyira értene a fényképezéshez, mint te, mert akkor nem kellene az embereknek olyan videókat, cikkeket nézniük amiben elmagyarázzák a készülékek előnyeit, illetve a hátrányait egy adott kérdésben, mint például a kamera teszt. Véleményem szerint ezek a mobil készülékek nem profi fotózáshoz valók, és a felhasználók jelentős része nem is ért a profi fotózáshoz. Bár szeretne minnél jobb képeket/videókat készíteni a mobiljával. Ezeknek az embereknek készülnek a különböző összehasonlító videók/tesztek. És ha a különböző tesztelők nagyjából ugyan azt írják/mondják az adott készülékről akkor már össze is állhat bennük a teljes kép, hogy számukra megfelelő, vagy sem az adott termék.

    [ Szerkesztve ]

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák