Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Honi, rajtad kívül van bárkinek a tulajdonában P6a (a fórumon)?!

    Ha ekkora nagy az érdeklődés, lehet kibontom ami otthon van, oszt megrútolom :( . De jó lenne egy maréknyi embertől visszajelzés hogy minden zsírfaszán működik, nincsenek utána rinyáló appok, stb.
    Van aminek a a jogot meg lehet adb-vel adni, és nem kell rootolni a telefont; jól sejtem hogy ez a megoldás nem elég a volte bekapcsoláshoz?

    Ja meg nem utolsó sorban kérdés hogy A13-al is mennek-e a banki appok, vagy ott már bukta van. Azért vettem meg a 12X-et hogy minden b*kodás nélkül tutira menjen a volte, de nem szeretem a miuis korlátokat, amikre megint bl nyitás/másik rom a megoldás :U
    Vagy majd kétszer ennyiért egy Zenfone9(még csak témobillal van visszaigazolva a volte)/Xperia 5 (még meg se jelent az új ami kicsit kisebb lesz).

    Szerk: Egyébként ha jól értem, akkor a P4a is megkapta itthon tével a volte támogatást? :F [link] Nem vagyok otthon (mo), és most hirtelen Tés káryta se lenne a közelben hogy kipróbáljam...

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák