Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    Mára világszerte csaknem minden második ember elsőszámú fényképezőgépeként használja mobiltelefonját, háromból ketten vélik úgy, hogy MP3 lejátszó helyett a zenelejátszásra képes mobilt használják majd, és a válaszadók közel fele szeretné összekötni mobilkészülékét a házi elektronikai berendezésekkel.

    A válaszadók csaknem fele (44 százalékuk) fő fényképezőgépeként használja a mobiltelefont, a legtöbb mobil fotós pedig (68 százalék) Indiában kattingat. Világszerte a válaszadók 72 százaléka nem használ már hagyományos ébresztőórát, és 73 százalékuk használja elsőszámú órájaként a telefont.

    A megkérdezettek több mint harmada (36 százaléka) legalább egyszer havonta menet közben, mobiltelefonnal szörfözik az interneten. Természetesen a mobilinternet használatában Japán áll az élen, ahol a válaszadók 37 százaléka napi rendszerességgel internetezik mobiltelefonjáról.


    cipőt a cipőboltból .....

    szerintem egészségtelen dolog az élet minden egyes apró rezdülését a (********* ********) moviltelefon köré csoportosítani. Még ha olyan kényelmes is.

    van hagyományos, felhúzható zsír új ébresztőórám, most vettem karórát, a fényképező részét soha nem használnám., ha legkisebb mértékben is szükségem lenne fotomasinériára, vennék egy kompakt gépet.

    szerintem egészségelen ez az All_In_Wonder használat, és ez csak a mobil cégek érdekeit szolgálja ....
    ha valamit normálisan szeretnél csinálni, akkor ez a kis telefon mindig is kevés lesz, bohóckosédnak megteszi .... órának nagy, féynképező gépnek buta, kamerának buta, internetezni csak végszükség esetén jó szerintem ...

    én nem szeretem összemosni a határokat ....

    peace

    [Szerkesztve]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák