Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Obi-1

    őstag

    Én csak az email-kezelést igényelném, de az se tűnik szuper megoldott kérdésnek. Erről kinek milyen tapasztalata van?

    Only a Sith deals in absolutes.

  • Ricardo

    félisten

    ''A mobiltelefonok igazából olyan nélkülözhetetlenné váltak, hogy minden ötödik embert (21 százalékot) jobban elkeserítené, ha a mobiltelefonját veszítené el, mintha a pénztárcáját, hitelkártyáját, vagy akár jegygyűrűjét.''
    Ez azért nem gyenge :Y

  • ragazzo

    őstag

    Eleinte én is csak telefonnáltam, de most wap/mms ,stb.A 3Ga küszöbön.Nagyjából 3 év, és használni fogom.

    Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

  • Jégkokó

    veterán

    válasz Ricardo #2 üzenetére

    Egyszer már hagytam el a pénztárcámat, és elég kellemetlen érzés volt, de az se lenne jobb ha a mobilomat hagynám el, mert valahogy már hozzám nőtt, és kismértékben hozzám is tartozik

    A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

  • rii

    nagyúr

    Mára világszerte csaknem minden második ember elsőszámú fényképezőgépeként használja mobiltelefonját, háromból ketten vélik úgy, hogy MP3 lejátszó helyett a zenelejátszásra képes mobilt használják majd, és a válaszadók közel fele szeretné összekötni mobilkészülékét a házi elektronikai berendezésekkel.

    A válaszadók csaknem fele (44 százalékuk) fő fényképezőgépeként használja a mobiltelefont, a legtöbb mobil fotós pedig (68 százalék) Indiában kattingat. Világszerte a válaszadók 72 százaléka nem használ már hagyományos ébresztőórát, és 73 százalékuk használja elsőszámú órájaként a telefont.

    A megkérdezettek több mint harmada (36 százaléka) legalább egyszer havonta menet közben, mobiltelefonnal szörfözik az interneten. Természetesen a mobilinternet használatában Japán áll az élen, ahol a válaszadók 37 százaléka napi rendszerességgel internetezik mobiltelefonjáról.


    cipőt a cipőboltból .....

    szerintem egészségtelen dolog az élet minden egyes apró rezdülését a (********* ********) moviltelefon köré csoportosítani. Még ha olyan kényelmes is.

    van hagyományos, felhúzható zsír új ébresztőórám, most vettem karórát, a fényképező részét soha nem használnám., ha legkisebb mértékben is szükségem lenne fotomasinériára, vennék egy kompakt gépet.

    szerintem egészségelen ez az All_In_Wonder használat, és ez csak a mobil cégek érdekeit szolgálja ....
    ha valamit normálisan szeretnél csinálni, akkor ez a kis telefon mindig is kevés lesz, bohóckosédnak megteszi .... órának nagy, féynképező gépnek buta, kamerának buta, internetezni csak végszükség esetén jó szerintem ...

    én nem szeretem összemosni a határokat ....

    peace

    [Szerkesztve]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • róland

    veterán

    válasz Ricardo #2 üzenetére

    Azért elég gáz egy komplett telefonjegyzéket elveszíteni. Bár jelenleg a pénztárca jobban fájna.

    Ha a régi fixfókuszos kompakt gépek színvonalát elérik a mobiltelefonokba rejtett ''fényképezőgépek'', akkor azért már nem lesz olyan rossz választás állandóan kézközelben lévő fényképezőgépnek. Sajnos az a kompakt digitális fényképezőgépek végét is jelenti egyben. Szerencsére még nem tartunk itt.

    http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

  • rii

    nagyúr

    válasz Kalandor #7 üzenetére

    nekem abból van elegem, hogy mindenhol ugyanazokat a tulajdonságokat nyomatják, kommunikálják, bármilyen telefonról legyen szó, és erre még rájön az a (rossz????) tulajdonságom is, hogy nem szeretek együtt haladni az árral, szeretek más lenni, mint a többiek, és emiatt utálom, ha valamit nagyon felkapnak ... attól én viszolygok ... persze ha szükségem lenne MP3 lejátszóra a telómba, akkor használnám, de nekem a telefonokban a bepített külytük haszálata nagyon erőltetett dolognak tűnik az emberek részéről....

    például boldog-boldogtalan elkezdt fényképezni, meg minden szarról képet csinál kínjában... meg szerintem a MP3 lejátszót is nagyon kevesen használják ki, környzetemben pld senki ....

    továbbá undorító számomra, hogy az én telómat (nokia 5140) ([link]) (ellopták a régi készüléékemet, és vennem kellett gyorsan egyet) is úgy hirdeti némely újság, hogy VGA, MMS, WAP, Email. Azt hogy

    van benne
    - stopper
    - iránytű
    - zajszintmérő (nem alkalmas professzinális felhasználásra)
    - világítás (bika erős lámpa)
    - hőmárő
    - víszszintmérő
    adnak hozzá
    - síp-nagyító egyben
    - karpánt

    meg sem említik

    pedig ez a teló ettől különleges, csak a sok parasztnak kamera kell, hogy tudjon vele fényképezni ... az hogy túra-sport-telefon, kit érdekel ... számomra szánalmas tűnik hoyg kamera nékül ki sem adnak telefont ....


    ---------------- ----------------- --------------

    én megértem, hogy kihasználod az integrált dolgokat, de számomra kezd úgy tünni, hogy egy telefon, mint telefon már nem lehet eladni. Engem dühít, hogy csak olyan telóüt udok venni, ami tele van olyan ficsörökkel, amire semmi szükségem nincs, sőt, kimondottan zavar .... ilyen pls a színes LCD kijelző, mert erős fényben nem lehet olyan jó látni sztem. De zavar a kamera is, meg a polifónikus hangok is ...


    akkor dühdtem be végleg az ilyen minden szarral teleintegrált telefonokra, amikor 2003 környékén még vodás voltam, és kaptam a vodás hírlevelet. És volt benne valami divattervező csaj. Állítása szerint a munkájához ezentúl elhagyattó lesz majd a fényképezőgép, mert a ruhát majd a telóval lekattintja, elhagyható lesz az internet, mert majd a telóval a képet csak átküldi a kívánt személnyek MMS-ben, és hozzáfűz majd kommentárt, és elhagyható lesz a notebookja is mert a beépített alkalmazásokkal minden ügyes-bajos dolgát el tudja majd végezni ...

    számomra ez nagyon átlátszó fogásnak tünt a vodafone részéről, hogy hatni akarnak az emberekre, hogy minden szart a telefonukon keresztül csináljanak, mert akkor rá lehet venni őket az ujjabb - és ujjabb integrált szarsággal rendelező készülékek megévtelére, és a parasztok meg del sem fogják, hogy most ez nekik tényleg kell-e, vagy csak haladnak a korral, a divat hullámjai sodorják-e őket, és a legújjabb trendnek engedelmeskednek, mikor megtetszik egy új készülék a plakáton, és rohannak 3-6 havonta leváltani.

    míg, ha mindenre külön eszköz használnánk, akkor lenne egy
    - óránk
    - telefonunk
    - ipod
    - pda
    - fényképező gépünk
    2-3 évig

    [Szerkesztve]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz rii #8 üzenetére

    ''..............például boldog-boldogtalan elkezdt fényképezni, meg minden szarról képet csinál kínjában.........................''

    erről beszélek: [link]

    szánalmas

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • pschio

    őstag

    válasz rii #5 üzenetére

    vegtelenul egyetertek

    ''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

  • Ricardo

    félisten

    válasz rii #9 üzenetére

    Kit mi érdekel egy mobilban. Valakit ez valakit az. Ha valaki fotózgat vele, akkor tegye. Ha neked hőmérő kell meg vízszintmérő, akkor te vedd azt. Nekem úgy tűnik hogy nem azért nem tetszik ez neked mert nem haszns, hanem azért mert trend. Én sem haladok a trendekkel, mert fontosabb a személyiségem. Nekem ne mondják meg mire van szükségem. A szavaidból nekem az jön le hogy átestél a ''ló'' túloldalára. Akkor sem használsz dolgokat ha szükséged lenne rá mert te nem leszel trendi. Egyik véglet sem jó. Én ha valamire szükségem van azt használom és nem érdekel mennyire elterjedt, vagy mennyien teszik ugyanezt még rajtam kívül.

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz rii #9 üzenetére

    Mi is a szánalmas a linkelt topikban? :F
    Vagy mi is a szánalmas? :F

    A topiknak nem az a lényege, h. bemutassa, milyen a mobilba épített fényképező (illetve, bizonyos esetekben mégis), hanem az, össze lehessen hasonlítani a különböző fényképezőket.

    Miért zavar téged, h. boldog-boldogtalan fényképez? :F

    Sz.tem _az_ a számalmas, h. leparasztozod (azt meg sem kérdezem, milyen jogon! :(( ) azokat, akik a kamera miatt vesznek telefont...

    Miért zavar téged az, ha az emberek nem úgy gondolkodnak, mint te?

    Samsung Galaxy A54

  • Agostino

    addikt

    válasz rii #9 üzenetére

    Felőled nézve szánalmas, felőlem nézve egy hasznos topic, ahol olyan képet látok a telefonoktól, mint amilyet valójában csinál, nem pedig agyontupírozott marketingszart.

    Hasznos.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • rii

    nagyúr

    válasz Viktor0610 #13 üzenetére

    Engem az emberi primitimizmus zavar, az hogy tömegeket lehet birkanyájként arra terelni, amerre a reklámok mondják. A parasztozás meg a gondolkodás nélküli vásárlás, divat-vásálás, és a csordaszellemre vonatkozik, nem kell olyan csúnyán nézni!!!

    aki meg a kamera mitt vesz telefont, meg is érdemlik egymást ...

    engem nem zavar a különbözőség, örlülök neki (nem is hinnéd).

    Engem nem az zavar, hogy nem úgy gondolkoznak mint én, hanem az hogy a reklámok úgy vágják át az embereket, mint szart a palánkon szokás.

    Abban a topikban meg rémesen pocsék képek a ''szánalmas''-ak. De felőlem mindenki annak szenteli az életét, amire akarja.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz Kalandor #12 üzenetére

    ''.......de a másság, a különlegesség gyökere sem az elutasításban rejtezik..........''
    nem akarok szándékosan más lenni, csak az nem tetszik, amerre ''terelik'' a népet. És ha különleges is akarok lenni, persze, hgogy nem attól leszek, hogy mindent másképp csinálok, és csakaazértse veszek olyat, még ha szükségem is lenne rá. Persze, ha kellene vakamilyen ujdosül ficsör a telómba, akkor tényleg olyat vennék.


    ''........hogy került az első mp3 lejátszó a mobiltelefonba?........''
    nem úgy, ahogy Te írod, hanem sztem úgy, hogy a miveliltelefongyártók kapósabbá akarták tenni a készülékeiket, és azért kezdtek el minden szart belepakolni ... ujdonságot akartak a kínálatba vinni.


    ''........a másik fele meg pofázik a telefonján unalmában. hát nem mindegy ez neked?........'' De a telefont arra is találták ki, hogy telefonáljanak rajta .... :U de nem féynképezésre ....


    ''........ez a Nokia 6230-as kb 3 éves. én még kb 2 évig szeretném legalább használni. hol a hiba? megfelelő választással minden elérhető.........''
    hibának nem hiba, csak minőségi különbség van azok között a CÉL-eszközök között, amiket én írtam, és egy mindentudó telefon között ...

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • _seth_

    veterán

    válasz rii #15 üzenetére

    Nem tudom mi bajod a fényképezős, mp3-as telókkal.... van aki 1. nem akar 3 cuccot magával hordozni hanem csak 1-et, 2. lehet olcsóbb megvenni telóba építve... (egyébként az új SE telók is már egészen jó képet csinálnak persze nem kell egy canon eos350d-hez hasonlítani a képeit de egy 2-3 éves 2-3MP-es gép szintjét már néha képesek produkálni...) MP3 pl szerintem teljesen jó ötlet mivel a hang minősége telóba épített mp3 lejátszóban is jó + így csak egy készüléket kell hordozni, tölteni... (mpx200-am van jelenleg...).

    Szal nem kellene ennyire felháborodni azon, hogy vannak akik szeretik az ilyen készülékeket.... ilyen nehéz megérteni??

    Take it easy.....

    [Szerkesztve]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • rii

    nagyúr

    válasz Ricardo #11 üzenetére

    nem a nézeteim irányítják a vásárlaásaimat, hanem a szükségleteim, márha be tudom tölteni .... most például az sem zavar, hogy eszméletelen módon fel van kapva a D805-ös, 2,66-os intel proci, és arrl is van topik. Csak ott közrejátszik például, hogy a legjobb ár-érték arnányú processzor.... Le is foglaltattam egyet, hétfőn rohanok bolba, veszem meg.

    Nekem tényleg fontos, hogy ne egy megszokott, unalmad ember legyek, de nem szeretek majmolni dologkat sem msáoktól, sem reklámból. És talán ezért van bennem a fal azokkal a dolgokkal szemben, amit mindeki felkap.


    ''.........Nekem úgy tűnik hogy nem azért nem tetszik ez neked mert nem haszns, hanem azért mert trend..........'' a kettő pont, hogy együtt, és csak együtt nem tetszik Felőlem riohangálhamindenki, RS200, meg S625i Polar órákkal a kezén, nekem szükségem votl ilyenre, vettem is.


    ''........ Akkor sem használsz dolgokat ha szükséged lenne rá mert te nem leszel trendi...........'' Nem. Ha kellene, megevenném Engem az dühít, hogy Telefon címszó alatt vennem kellett kamerát, színes kijelzőt, és polifónikus hangot, mert az igényiemnek megfelelő telefon ujjonnan nincs.

    ''.........Én ha valamire szükségem van azt használom és nem érdekel mennyire elterjedt.........'' írtam, én is azonnal veszek a legelterjedtebben hazsnált processzorból, a D805-ből, és alaplapból, az ASUS P5LD2-ből, nem különcködök is sem a delsuxe-val, sem a P5WD2-esekkel.

    A trenddel amúgy nem is biztos hogy mindig bajom van, pont most fogok venni övtáskát, sok emberen láttam, és nekem is megtetszett, és szükségem is van rá (!!!)

    Például kínomban csak röhögök, amikor valaki ül a padon Bluetooth-oshead-set-el, vagy a csajával mászál, és a fülén meg ott lóg egy ilyen. Szóval nekem a felkapott, és -számomra- értelmetlen doldokkal van kifogásom. Nagyon kritikus vagyok másokkal szemben, elismerem: hibám.

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz Kalandor #18 üzenetére

    ok

    szerk: mármint befejeztem.

    Nézzétek nyugodtan a meccset. Nem, nem azért nem nézem, mert felkapott, ... hanem más miatt.....

    [Szerkesztve]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • rii

    nagyúr

    válasz Kalandor #21 üzenetére

    pü-ben elküldtem az MSN-em ....

    én spec szeretem a focit, csak utána olyan üresnek érzem az eltöltött időt .... :DDD

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák