Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andorpapa

    őstag

    Igazából csak én nem értem, hogy mitől olyan nagy szám ez a táp?

    12 centis venti van benne - már a Codegen is csinál ilyeneket, én meg pénteken ''tizenkétcentisítettem'' a régi tápomat, emiatt szerintem nem érdemes rá gerjedni.

    LED-es venti - az AOpen már régóta kínál 12 centis, LED-es tápot. Emiatt sem lehet nagy dobás.

    450 Watt - bármelyik nevesebb gyártó kínál 450 Wattos tápokat, nagyobbakat is. Az mondjuk lehet ok, hogy 12 centisből inkább a 350 Watt az elterjedt, de az is tény, hogy a felhasználók 80%-ának semmi szüksége 350-nél több Wattra.

    Fogyasztásmérő - ez tényleg olyan nagy cucc? ''Húúú, bazz, az én gépem többet eszik, mint a tiéd, mert több és faszább vas van benne, bazz, odass, mennyire falja a Wattokat, miko' kvékelek, bazz, meg világít, bazz!'' Fogalmam sincs, hogy házilag lehet-e ilyet csinálni, de szerintem egy villanyóra a gép elején nem olyan tényező, ami miatt egy felnőtt ember tápvásárláskor egy bizonyos típus mellett teszi le a voksát.

    Cooler Master - hát igen, szimbólum, de kérdés, hogy a tápegységek piacán is van-e olyan fasza gyerek, mint a nevesebb cégek (Chieftec, Enermax, FSP)? Kérdés, hogy érdemes-e csupán a CM logó miatt ilyen tápot venni? Félreértés ne essék, nem fikázom ezt a tápot, hiszen nincs rá okom, halk és kraftos, ráadásul a LED-es ventin kívül más extrát is kínál, ez jó és becsülendő, de a topicot olvasva páran annyira el vannak tőle ájulva, én pedig nem értem a jelenséget, ezért is tettem fel a kérdést.

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Új hozzászólás Aktív témák