Hirdetés

Aktív témák

  • Hardzsi

    tag

    Szerintem jövő májusig gyorsan lépő élelmes magyarok nagy Hynix-businesst nyomhatnak (csempészés EU országokba, stb.).
    Mondjuk végfelhasználóként örülnék a nyomott áraknak, de az ''áronalulnyomjuk, haddögöjjön a konkurencia'' politikáját én sem látnám szívesen, gondoljatok az Electro World nyitási kedvezményekre, amit később úgyis beépítenek a termékek árába, vagy hogy a nagy áruházláncok milyen agresszív-etikátlan felvásárlási árakkal és szerződési feltételekkel dolgozak, ami persze mind a beszállítókat, mind az egész kiskerhálózatot tönkrevágja.

    És mondjuk itt van az Nvidia és az ATI etikátlan politikája, amikor ugyanazt a chipet eladják 1-2 funkció szoftveres letiltásával/engedélyezésével különféle kártyáknak: igaz ebből most véletlenül én is profitáltam, de ilyenkor a drágább kártyát megvevőkkel fizettetik ki az olcsóbbakon elveszített hasznot, ami megintcsak etikátlan.

    A piaci versenynek szvsz nem erről kellene szólnia.

    Kreatív: "Köztudott rólad, hogy mindig nagyon elegáns vagy. A munkád miatt, vagy eleve fontos számodra az elegancia?" Schwarz Gábor (Ustream): "Ezzel azt kérdezed, hogy 'szarul áll a póló'"?

Aktív témák