Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz Hieronymus #85 üzenetére

    Relatív gyorshajtás: a vezető nem a forgalom/szituációnak megfelelő sebességgel halad.

    Pont az a lényeg ,hogy annyival megy amennyit a tábla ír... télen-nyáron esőben/hóban/napsütésben mind1...
    Szerintem meg pont veszélyes mert hamis biztonságérzetet ad ,hogy ennyit enged meg a kressz....

    Ém speciel "mindenféle" gyorshajtó vagyok... motorosként a sebességkorlátozó táblak mint javasolt tájékoztatásra tekintek tekintek :D

    Viszont hazafelé meló után,ha fáradt vagyok, igyekszem már tartani a sebesség határt... ez álltalában addig megy míg valaki ezért meg nem próbál beletaposni a bentonba/árokba ,hogy mit szerencsétlenkedek amikor ő 5-10-el többet akar menni... amig kielőz addig nincs gond... csak ha rám is húzza a kormányt... ilyenkor visszarugom 3-as-ba a gépet és padló... aztán 160-200 felé már nem kell a tükröt bámulnom ,hogy betartsa e a mögöttem lévő a féktávot/kressz szabályait :D

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák