Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    jó ez a HERE, egy baja van, hogy sokszor félrenavigál, 2 napja Pécsen bevitt egy olyan utcába, amine ka felénél volt egy behajtani tilos tábla.

    Logikátlan útvonalakat számol néha és van, hogy egyes helyekre nem képes útvonalat találni, csak úgy ha berakom a földutakat is holott szó sincs földútról...

    A legfájóbb mégis az, hogy nem lehet köztes pontokat beszúrni. Ha Szegedről el akarok jutni Pécsre úgy, hogy nem direktben oda megyek, hanem útba akarom ejteni Hajóst és Villányt, akkor annyiszor kell új navigációt indítani ahány köztes ponton megállok. Ez így nagyon gáz, driodon az iGo-ban akár 10 ilyen pontot is beszúrhattam és nem kellett folyton pötyögni.

    Az tényleg jó, hogy teljes a licensz és akármelyik térképet letölthetem ingyen, de amíg az ilyen alapvető hibákat nem javítják ki addig csak egy app lesz amivel villoghatok a kocsiban, hogy nekem ilyen is van. Igaz van, hogy inkább el sem indítom mert semmit nem ér, de van.

    Talán a rászabaduló droidos tömegéből származó feedback-ek hatására majd javítanak rajta :)

    (#53) fatorzs

    nem igaz, offline módban alig merül és így is tökéletesen használható. 1500 Forintos mezei autóstöltővel meg offline módban nem is merül, online-ban merül ugyan, de 4 órás hazafelé utunk alatt 40%-ra merült a tella töltő mellett. Kibírja tehát azt is ha akár keresztül mész az országon.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák