Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz bollokcs80 #11 üzenetére

    A Bip formája nekem sem a szívem csücske, de a tudása nemcsak az árához viszonyítva szuper. Ha pedig még azt is figyelembe vesszük, hogy mennyire olcsó, akkor már meg is van, miért ragadtam le ennél a típusnál annak ellenére, hogy alapvetően karkötőt szerettem volna venni.

    A szoftver-témához: a Mi Bandage elképesztően sok beállítási lehetőséggel bír. A Bip-en pl. csak ezzel tudtam aktiválni az anti lost funkciót - már nagyon sokszor kellett volna visszarohannom a telefonomért, ha ez nincs. És ez csak egy funkció. Lehet használni a MiFit mellett, annak kiegészítőjeként, és - elvileg - külön is. Nekem mindkettő fent van.

    Szerk.: az sajnálatos, amiről többen is ítok, hogy a Xiaomi nem képes sztenderd gyártási minőséget fenntartani. Ez sztem a minőségi gyártók egyik alap ismérve. Az én Bip-em nagyon egyben van, de ezek után szívesen látnék egy hibastatisztikát, ha egyáltalán létezik ilyen. Mármint biztosan létezik, a kérdés az, hogy publikus van-e belőle.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák