Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz xsjado93 #33 üzenetére

    Nem szeretnék senkit meggyőzni ,de nyugodtan néz szét a piacon a régebbi modelek táján.
    Androidos csúcsmodel azért valahogy kinéz és van stilusa nem úgy mint az almának. Ez melett az utóbbit nem elég hogy megveszed, minden alkalmazás fizetős rá még az is ami droidon ingyen van és még lehetne sorolni. A kábel lightingos nem kompatibilis normálsan nagyon sok dologgal és csak a szenvedés van vele. Ezen felűl mint .írtam túl árazot lomos, a csajom telecomnál értékesítő 10 telefonból 8 db alma ami megy szervízre aztán ott szarakodnak ,mert még az alma fiokból sem tudnak rendesen kilépni a felhasználok meg ők sem így sok telefon pedig nem is jut el a szervízbe és még lehetne sorolni.De ahogy korábban fent írtam mindenki azt vásárol amit szeretne,van pénzem de soha nem adok ki ekkora összeget egy ipari hulladékért ami egyszer leesik azt recsen...
    A másik dolog megy a cicaharc rendesen a topikban, kit érdekelnek a bench eredmények? öszintén egy telomon nem futattam le egyet sem sőt nem is izgat a mai napig ,megveszed a telefont és használod ma már nem nagyon van jelentősége hogy melyik telefon a gyorsabb hiszen közel azonosak a sebességek pont ezért nem is éri meg almát venni amit fent is írtam. Egy időben volt hogy gyorsabb volt érezhetően ,de ez eltünt ahogy jöt a droid alá a jobb hardwer, ezen felül átlag ember ugysem használja ki. Itt már a melegedés és az üzemidő ahogy a cikkben is kitérnek a lényeg.

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák