Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz tomcat78 #35 üzenetére

    "Mert önmagában Musk szava- már megbocsáss-, de konkrétan kb semmit nem ér. "

    A Te dolgod, hogy kinek hiszel és kinek nem, de hogy konkrétan a Tesla költségei nőttek-e, az nem hitkérdés. Ha minden nyugati autógyártónak nőttek a költségei, akkor nyilván a Tesla-é is nőttek. Innentől hazugsággal vádolni Muskot max. akkor lehet, ha konkrét információid vannak, amelyek a szavait cáfolják.
    Az pedig nem cáfolat, hogy mekkora profittal adják el a termékeiket.
    Akárhogy is nézzük, ez így nem több, mint szánalmas hangulatkeltő trollkodás.
    Ami számodra lehet - az "aki Muskot szidja, az velem van" logika alapján - szimpatikus, de attól nem lesz megalapozottabb.

    "A másik: Annak a bizonyításnak az ellenkezőjét sem látom!"

    Ha csak nem az indulataidat akarod racionalizálni, akkor annak kell bizonyítania az állítását, aki mondta és nem másoknak az ellenkezőjét.

    "Lehet igaz, amit állít? Persze! Feltétlen igaz, mert ő azt mondja? Persze, hogy nem!"

    Ez minden létező személlyel így van, nem csak Musk-al.
    Ezért kell valódi érvekkel igazolni vagy cáfolni bárki megszólalásait és nem az "én ki nem állhatom ezt az embert, tehát biztosan hazudik (bár bizonyítani nem tudom), aki meg nem nekem hisz, az ostoba fanboy" hangulatkeltéssel átvinni személyeskedő sárdobálásba a topicot.

Új hozzászólás Aktív témák