Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz sien #24 üzenetére

    Nem csak erre a 23 hozzászólásra építek, ez egy régen, mindenhol visszatérő téma. Nem azt mondtam, hogy a többi netbook nem kerül fele ennyibe, hanem azt kérdeztem, hogy miért akarnak mindig laptopot vetetni a kollégák ugyanannyi pénzből, miért Istenkáromlás elkölteni ugyanazt a pénzt kisebb, könnyebb, jobb építési minőségű, hosszabb üzemidejű, de persze jóval kisebb teljesítményű gépre.

    Én a T&L híve vagyok egyébként, nem feltétlen teljesítmény indokok miatt, de már nagyon unalmas a tömeg, aki mindenkit hülyének néz, aki netbookot akar venni, teljesen mindegy mennyi pénzért. Ez persze egy prémium termék, nyilván azok fogják venni, akiknek nem csak az ár/érték arány számít, elvégre sokan vesznek MacbookAir-t is, ahol ez a probléma szinten felmerülhet, csak egy mérettel nagyobb és egy nagyságrenddel drágább értékben.

    Egyébként a kamionosok most feltehetik a kezüket, bizony nagyon sokan szeretnek egy szép nagy kijelzőn laptoppal navigálni, útvonalat tervezni, bár nekik, lehet jobban jön egy 15,6"-s cucc, elvégre a 40 tonna mellé elfér, nade attól még senkinek se baj ha benne van. Csak mindenki ezt tökéletesen helyettesítő notebookokat ajánlott, amiből bár a fele funkciónalitás hiányzott, de SZERINTÜK, azok amúgy sem fontosak.

    Ha megnézed én egy objektív értékítéletet sem írtam az egész topikban, csupán arra próbáltam felhívni az emberek figyelmét, hogy léteznek az övéktől eltérő igények is, és igen, bizony valakinek fontos lehet az is, ami szerinte marginális, és ettől még nem hülye, ahogy az sem feltétlen hülye, aki ezt veszi a többi netbook helyett csak azért mert gazdag és csak azért mert ez nem egy tamagochi-nak néz ki (tudod az üzleti életben a megjenelés is fontos lehet), mint egyes más fullműanyag netbookok.

    Azt egy szóval sem írtam, hogy ez a világ legjobb gépe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák