Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz #16820480 #56 üzenetére

    "most miért vesszük alapértelmezettnek, hogy valaki fél millát költ a kocijának a hangrendszerére...? "

    Mert az kb. belépő szintnek számít, ha kicsit igényesebb vagy a kocsid hangrendszerére.

    "ennyi erővel nem szifonról fog zenét hallgatni, ha már professzionális akarsz lenni."

    Nagyon sok profi cuccnál alap az iPod integráció.

    "továbbra sem boldogít, hogy iparág épül rá, ha nekem nincs egy darab eszközöm sem, ami erre épül. nem tudom ezen mit nem lehet érteni"

    Értem én, de akinek meg ilyen cuccai vannak, azt meg a microUSB-s megoldás nem boldogítja és mivel ebben a műfajban ti vagytok kevesebben... a piac diktál.

    "igazából teszek rá mennyien használják, nekem nincs, ezért hátrány, hogy nem szabványosan oldották meg."

    Egy apróságot nem értesz meg, lehet a microUSB szabvány, ha adott témában az iPod dokk elterjedtebb és annak kiváltására nem is alkalmas az. Nem az a mérvadó, hogy neked mid van, hanem az, hogy 3-400 millió felhasználónak és a rengeteg gyártónak mekkora problémát okozna egy ilyen váltás.

    "a nullára levett fényerő meg nem azt jelenti, hogy kikapcsolja a háttérvilágítást, azt jelenti, hogy minimumra veszi le."

    A minimális fényerő nem 0 fényerő. Logikai hiba :D

    "de ezt is hihetetlen bonyolultság lehet elképzelni, mert kb minden a piacon levő telefonnál így működik "

    Pedig, ahogy írtad nálad nem így működik, ezért kell kézzel vacakolnod vele.

Új hozzászólás Aktív témák