Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    M7, Bp fele' irany, a lepsenyi (90-es) lehajtonal a palya mellett a terkepre ranezve tok ugy tunt, mintha bal oldalon a sima 7-es fout el lenne torve kettobe... nem tudom, hogy progihiba vagy mi, nem latszott igazan darabkahatarnak. (Ez 3d nezetben volt, ha szamit.)
    Szekesfehervar, Budai ut legbelso resze (Teleki gimi mellett): be van rajzolva, hogy kifele egyiranyu az a darabka, de hogy legalabbis en a Varkoruton jottem volna a Horvath Istvan - Balatoni keresztezodes (korforg.) fele, es lehetett volna oda jobbra kanyarodni, ehelyett elvitt es kacskaringozott nekem a hazak kozotti kis utakon... csak azert nem mertem behajtani, mert nem tudtam hogy talan ujabban le van tiltva a balra kanyar a Szechenyi fele, de nem valoszinu, most megneztem es az utvonalterv is arra visz. Allitolag volt mostanaban annak a kornyeknek forgalmirend-valtozasa, de azt mondjak hogy az nem volt arra egyiranyu (a kozelmultban, mikor en meg otthon laktam tenyleg voltak ilyen probalkozasok is, de annak 10+ eve).

Új hozzászólás Aktív témák