Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simico

    aktív tag

    válasz Szili17 #11838 üzenetére

    Köszi! :R
    A benzinkút előtt minden nap kétszer is elmegyek, tankolni is ott szoktam, csak sajnos most már reggel és este is sötétben... illetve a héten olyan köd van reggelente, hogy a kertem végét se látom (bejelentsem veszélyként? :DDD (vicc)). Tényleg, fotót csak a Waze kliensben lehet készíteni, vagy mással / máshogy készült fotót is fel lehet tölteni valahogy?

    Más.
    Veresegyházán a Petőfi utca jelölt részén (Újtelep és Pázmány utca között) útfelújítás van, pontosabban az út szélét rakják rendbe (pici szélesítés, szegélykövek, stb). Érdemes lenne ide lebökni úton folyó munka veszélyt. Illetve újabban azt is csinálják, hogy napközben ideiglenesen a munkavégzés idejére egyirányúsítják a Pázmány utcai kereszteződéstől az Újtelep utca irányába - nem vettem észre fix időtartamot az egyirányúsításra, gondolom attól függ mikor érnek oda a munkások és meddig dolgoznak. Tegnap reggel még beslisszoltam az egyirányúsítás előtt, ma reggel ugyanabban az időpontban már kint volt a behajtani tilos. Érdemes lehet ezt beleírni a jelentésbe. Erdőkertes irányából sokan erre (Petőfi -> Ráday) rövidítenek Szada irányába, illetve a Waze is alapvetően erre kerülteti ki a Fő út dugóját.

Új hozzászólás Aktív témák