Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz electro123 #34 üzenetére

    Naná, hogy lehet vele jegyzetelni. Az összes tablet képes rá, amin van jegyzetelő szoftver. iPadre is elérhető ilyen (nem vagyok biztos a nevében, talán inotes?). Persze nem mindegy az érintésérzékelő technológia, mert ahhoz megfelelő tollat kell hozzá venni, de a lényeg, hogy képes rá. Grafikában meg már az előző iPad is erős volt, ez a cikk meg pont arról szól, hogy mennyire odab*sz az új. Kis túlzással a pár évvel ezelőtti PC játékok grafikai szintjét tudja hozni. Ami azért elég durva. Bár én nem vagyok egy nagy gamer, de ha játszom, akkor maradok a PC-nél, ahogy te is írtad. Egyszerűen kényelmesebb a kezelése.
    Egyébként a HTC nem a jegyzetelésben mutatott újat, hanem újszerű a toll és a kijelző kommunikációja. Ezt megtoldották pár saját szoftverrel, így egész sok mindenre lehet használni azt a kis tollat. Pl, ha olvasol egy ekönyvet kiemelhetsz vele, a sorok közé, mellé jegyzetelhetsz. Ezen felül tudsz még fényképeket retusálni vele, ráírni a képre, de akár a naptárban tárolt eseményekhez is készíthetsz jegyzetet, vagy a sima jegyzetekhez hozzákapcsolhatsz hangfelvételt. Ez pl. egy előadásnál lehet hasznos. Miközben jegyzeteket készítesz, fel is veszed. Sőt azt is megoldották, hogy ha rámutatsz egy szóra, a hangfelvételben is odaugrik. Szóval okos kis kütyü az a toll... :) De mondom mégegyszer erre képes bármelyik tablet, csak szoftver kérdése. Sőt, ha rezisztív a kijelzője, akkor még drága tollat se kell venni, akármivel lehet böködni, sima golyóstollal is. Csak egyelőre azok a rezisztív érintésérzékelést használó panelek, amik képesek a multitouch műveletekre, még nem használatosak. Elkezdhetnék már használni őket... :((( (OFF)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák